Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted kinek van igaza?

Szerinted kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok mióta leérettségiztem dolgozok(már több mint 1 éve) a fizumból 50.000Ft-ot adok haza,és 85 ezret keresek.

Tesóm 25 éves egy 4 éves és egy 6 hónapos gyerek anyja,jelenleg Gyesen van a 6 hónapossal. Az apával nincsenek együtt már egy éve,de fizeti a gyerektartást meg tartja a kapcsolatot a gyerekekkel. Ő kapja a gyest,a családit,meg a gyerektartást,ebből az összegből hármójukra ad le 15Ft.ot,amibe benn van a a rezsi,kaja,sőt még a tisztálkodó szerek is.


Összevesztünk,mert beszólt h elmosogathattam volna. tegnap este óta ott volt a mosatlan. Én éjszakára mentem dolgozni,reggel lefeküdtem aludni,csak délután keltem fel. A mosatlan még mindig ott volt. Anyum ugy ment el dolgozni ő délutánra h mondta h majd vki mosogasson el.

Én nem mosogattam el,mert a tesóm egész nap itthon van,a nagyobbik gyerek meg oviban,neki csak a picit kell megetetnie meg figyelni rá. Ennyi a dolga. Gondoltam ha már nem dolgozik semmit,meg itthon van,és még a költségekbe se száll be akkor mosogasson ő.

De ő meg rám várta a dolgot,mikor mondtam neki h én este dolgoztam,ő meg gondolom aludt,mieg h mit csináélt egész délelött amig én aludtam akkor csak pofákat vágott,meg olyanokat mormogott h majd anya meglátjuk kinek ad igazat.

Erre én is kiváncsi leszek,de kiváncsi vagyok más véleményére h szerintük kinek van igaza? Nekem kellett volna elmosogatnom?


2010. júl. 30. 19:29
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
tesom 15 ezer ft.ot ad le
2010. júl. 30. 19:31
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az mosogasson aki ráér.

Mivel te nem voltál otthon, gondolom még gyült is hozzá.

2010. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked van igazad. Attól még, mert gyereke van, megtehette volna.
2010. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Allison ***** válasza:
100%
Szerintem neked van igazad, de sajnos a kisgyerekes nők sokszor azt hiszik ők mindent megtehetnek és a világon nincs nehezebb mint egy kisbabával lenni. Már előre látom hogy jönnek ide szídni hogy te milyen gonosz vagy hogy így beszélsz egy gyerekes nőről...
2010. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

tesódnak illett volna elmosogatnia, nem pedig rád várni.

hiszen az 50e ft valahol az ő meglhetése is.

persze ő "védettként" érzi magát, hiszen neki ott vannak a gyerekek.

inkább kérd meg, hogy te dolgozol, meg hazaadsz bőven, ezért legyen szíves ő meg a házimunkában kompenzálni ezt.

amúgy meg valószínüleg ők hárman több edényt koszolnak össze, mint te egyedül.

2010. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

19:34-es

Egyetértek hasonlót szerettem volna írni,szóval már nem írom le:D

2010. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én neked adok igazat, ha a fent említettek igazak. Anyuka vagyok és a gyerek mellet mindent egyedül csinálok, beleértve a kert gondozást is, télen meg a kazán tisztítást stb...

2010. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom h nekem van igazam. Mondjuk nem ez az első eset.

Én úgy vagyok vele,h ha már kidolgozom a belem azért h nekik jó legyen,akkor igenis elvárhatom h ha már ő otthon van akkor legalább mosogasson,takarítson. De nem. Ő inkább elcsavarog a barátnőivel találkozni.

Anyám nem szól bele,neki az a fontos h mire hazaér munkából legyen rend.

A kisbaba meg amugy egy álom gyerek-ha egyszer lesz gyerekem én is ilyet szeretnék :) -nem síros,mikor ébren van akkor is olyan türelmes,eljátszik,meg elnézeget,szóval nincs vele gond. Tesómnak lenne ideje otthon dolgozni

2010. júl. 30. 19:39
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad kihasználni! Dolgozol és ahogy írod, még éjszakás műszakba is jársz. Ez nem gyerekjáték! A nővéred vegye ki jobban a részét a házimunkából. Egyrészt azért, met aránytalanul kevesebbel járul hozzá a család költségeihez, mint te, másrészt pedig ideje, ereje is több van neki, mint neked. A helyedben én csak akkor végeznék házimunkát, ha jó kedvem van, vagy a nővérem akadályoztatva van, esetleg beteg.
2010. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad. Én is anya vagyok, és nem vártam meg míg hazajön a férjem, hogy elmosogasson. Egy 6 hónapos gyerek még napközben legalább 2-szer alszik. Addig simán el lehet mosogatni. Ha ő adna több pénzt akkor is.
2010. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!