Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elvagyok keseredve....

Nagyon elvagyok keseredve. Tényleg ennyire szerencsétlen lennék?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Kb. fél éve lett vége egy kapcsolatomnak. A családomnak sosem mutattam be a srácot. Anyukám tudta, hogy találkozgattam a sráccal, de nővérem nem.


Azóta nem volt kapcsolatom.


Valamelyik nap nővéremmel kettesben voltam, és megkérdezte, hogy "neked van most barátod ?" Mondtam neki, hogy nincs, de egyenlőre nem is kell".


Erre ő rávágja, hogy "miért nincs? nem érdeklődnek irántad? vagy mi? vagy te nem akarsz semmit? "


mondom "nem azért, hanem csak én nem akarok most.."


Igazából sosem éreztem magam szépnek, ő pedig ezzel jön, hogy nem érdeklődnek irántam.

Igaz, van 1-2 srác, aki találkozgatni akar, de én nem akarok kapcsolatot a gazdasági helyzetünk miatt. Mindig szégyelltem.


Hülyeség ez az egész, és majd nem foglalkozok később ezzel, vagy igazam van?


L 17


2010. júl. 30. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem akarsz pasit most, nem kell!!Ne foglalkozz massal, miert tenned?Ha mondjuk 30 lennel es 2-3 eve pasi nelkul akkor aggodhatnanak, de addig ez nevetseges.Majd TE dontsd el, hogy kivel es mikor, raersz egyebkent is.
2010. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne a gazdasági helyzeted határozza meg a kapcsolatod! Ne szégyelld. Nem kell hazavinned a srácot.
2010. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 31 évesen ismertem meg a férjemet. Te 17 vagy... :)

33N

2010. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt a nyár,járj társaságba,szórakozni,a többi jön magától!

Nem vagy szerencsétlet!

2010. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha nem akarsz kapcsolatot nem kell, majd alakul magától... Ha olyan valaki jön akit tényleg akarsz, úgysem gondolkodsz majd. Az pedig, hogy nem éltek a legjobb körülmények közt, ne zavarjon, egyetértek az előttem szólóval, nem kell hazavinni a srácot amíg nem lesz valami komolyabb, akkor meg már úgysem ezen fog múlni... Fel a fejjel!

21L

2010. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 siva79 ***** válasza:
Nyugi! Minden rendben van veled. Az otthoni szegénység nem a hibád, tehát nincs is mit szégyelni rajta.
2010. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!