Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is így állna a dologhoz?

Más is így állna a dologhoz?

Figyelt kérdés
Nem eget rengető probléma de nem esik jól. (Távkapcsolat) Én nem tudok menni a páromhoz anyagi okokból de neki van egy kis pénze. Közli, hogy már pedig ő nem jön hozzám, mért nem én megyek, pedig annyiból el tudna jönni.Én minden pénzem szinte arra költöm, hogy együtt legyünk, volt, hogy kölcsönkértem vagy nem ettem azért, hogy legyen miből elmennem hozzá. Nem akarom elhinni, hogy inkább tartogat vagy magának vesz valamit, mint, hogy együtt legyünk hiszen sokszor csak többhetente találkozunk. Főként ha olvassa férfi az ő véleményük várom de másét is, hogy mi a fenéért mond ilyet?
2010. júl. 30. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, neki nem olyan fontos a kapcsolat. Lépj tovább.
2010. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne haragudj, de kemény leszek. Ez egy tipikus olyan kapcsolat, ahol a csaj oltári szerelmes, a pasi meg még arra is lusta, hogy havonta 1szer ő is meglátogassa. Tudod, ha annyira szeretne, neki kellene felajánlania, hogy "szívem ne költs annyit, ebben a hónapban én utazok hozzád" . Ez a minimum. Éhezel, meg kölcsönkérsz azért, hogy pár óráig lásd.

Megoldás?

Mondd neki, hogy nincs pénzed. Kész. Ha szeretne talizni, akkor tegyen érte.

2010. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Háát... én is voltam távkapcsolatban és volt időszak, hogy nekem sem volt pénzem. Teljesen természetes volt, hogy akkoriban a barátom utazott többet hozzám, én közben spóroltam és mentem én is ahogy tudtam, max nem olyan gyakorisággal, mint előtte/utána. De! Ha neki mondjuk dolgoznia kellett vagy fáradt volt vagy egyszerűen örült volna ha kicsit én vagyok ott náluk, pénzt küldött, persze csak annyit, amennyi az utazásra elég volt. Ennyit neki is megért, hiszen ahogy ő is mondta, ha nem nekem küldte volna el a buszjegy árát, akkor valahogy úgyis megoldotta volna, hogy eljöjjön ha egy napra is és a saját jegyére költse el azt a pénzt... Szóval szerintem amit leírtál nem éppen pozitív színben tünteti fel a barátod... Ezt mindenképpen meg kell beszélnetek, mert úgy látszik, te több áldozatot hozol a találkákért, mint ő.
2010. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
éltem távkapcsolatban. egy idő után az volt, hogy mindig én mentem, ha a srácnak kellett volna jönnie akkor mindig volt valami kifogás. meguntam. nekem olyan pasi nem kell aki nem akar áldozatot hozni. szerintem ez már jelzi hogy nincs rendben minden, és hogy nem vagy olyan fontos hogy elmenjen hozzád. szerintem keress egy olyan srácot akit képes annyit megtenni, hogy elmegy hozzád.
2010. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!