Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Cynthia...

Mi a véleményetek a Cynthia névről?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 16:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%

felénk is a kisebbségiek adják ezt a nevet:S tipikus roma név felénk

sztem szörnyű ez a név, de ez csak az én véleményem

2010. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
ha nem Magyarországon élsz akkor semmi baj vele, de így katasztrófa, szegény gyerek.
2010. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
CINTIA...így.
2010. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
20%

Kissebségi név?:O .....Ez csúnya volt :S Nem kéne ilyen megjegyzéseket tenni....ŐK is adhatnak ilyen nevet. Attol még, hogy ha más is ezt a nevet adja a gyerekének, attol még nem lesz "gáz" vagy valami hasonló :S

Amúgy szerintem szép név :D Ismerek Cynthiát(bár nm vagyok benne biztos hogy így írja) és aranyos kedves lány :D Tetszik a hangzása :D És szerintem avval sincs baj, hogy így írod. :D Ha majd kamasz lesz ő ugy is változtatja az írását ;) hidd el tudom :D:D a fiatalok bármit kitudnak találni.

2010. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó!!!


A kérdező a véleményünket kérdezte ezzel a névvel kapcsolatban akk meg nem tom mi a gond, ha leírjuk a véleményünket??!! Bocs, h válaszolni mertem a kérdésére! Azt hittem itt le kell írni a véleményünket, de úgy néz ki nem. Nem tehetek róla, h felénk csak a kisebbség adja ezt a nevet! Vagy már ezért is én vagyok a hibás, mert ezt a nevet adják felénk a romák?? De, ha végig olvastad volna, amit írtam akk oda írtam, h "de ez csak az én véleményem" szal attól még másoknak tetszhet ez a név és azt is írtam, h "felénk adják ezt a nevet a romák" szal máshol lehet nem adják. Tanulj meg olvasni és utána kritizáld mások véleményeit! Amúgy meg sztem mindenki jó választ adott, mert mindenki a saját véleményét írta le! A kérdező nem azt írta, h csak az írjon, akinek tetszik ez a név, hanem pont a különböző véleményekre volt kíváncsi!

Ennyi erővel én is leszarozhatnám a válaszod, mert neked meg tetszik ez a név!

Még1szer bocs, h válaszolni mertem a kérdező kérdésére!

Szia

2010. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Ja még annyit, h nem írtam, h ők nem adhatják ezt a nevet meg azt sem írtam 1 szóval sem, h más sem adhatja ezt a nevet!! és nem azért gáz ez a név nekem, mert felénk a kisebbség adja, hanem, mert nekem egyáltalán nem tetszik, főleg így leírva sztem, az én saját véleményem szerint gáz!! Nem a kisebbség miatt! Hanem nekem egyszerűen nagyon, de nagyon nem tetszik ez a név! De bocs, h van olyan név, ami nem tetszik!!! Neked biztos az összes név tetszik, gondolom nincs olyan, ami ne tetszene!

szai

2010. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
*szia
2010. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó elég lesz most már.

Nagyon rápörögtél a témára.

2010. júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Az osztálytársnőm, és számomra egy nagyon kedves lány neve :):):)


Szép név :)

2010. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!