Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem főnökasszonya szerelm...

A férjem főnökasszonya szerelmes a férjembe, úgy tűnik. A férjemet 3 éve zaklatja. Milyen megoldásokat tudtok?

Figyelt kérdés
Flörtölni próbált a párommal, nyomult ezerrel, nem részletezem itt, mert hosszú lenne. A párom ezt visszautasította, csak a munkakapcsolatra korlátozott a hölggyel mindent. Azóta az illető hölgyemény tiporja a férjemet, ahol tudja, alázza, ahol tudja. Peche, hogy a párom 20 éve elismert és közkedvelt, megbízható munkaerő a cégnél, a hölgy jóval később került oda. Ennek ellenére, ha a párom lebetegszik és itthon fetreng lázasan, a kollegák arról értesítenek, hogy a csaj dührohamot kap, értekezletet hív össze és gyalázza a férjemet. Egy nap szabit nem tud úgy kivenni a párom, hogy ne lenne belőle cirkusz, miután a nő elengedte szabira. A hölgy velem nem kommunikál, ha véletlen találkozok vele, meg tudna folytani egy kanál vízben a szemével és tiszta ideg, lesápad. Ott tart be a páromnak, ahol tud. Tud valaki, értelmes ötletet, mit tegyün? Más munkahely nem perspektíva párom 49 éves. Három gyerekünk van. Azt sem akarom, hogy inkfartust kapjon.
2010. júl. 30. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Jelenteni a nő főnökének?

Nem tudom, csak egy ötlet.

Amúgy a leghatásosabb az, hogy ha a férjed teszi a dolgát ugyanúgy, mint a nő előtt és nem ad "támadási felületet".

Előbb utóbb a nő is megunja remélhetőleg.

2010. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

Egyetértek az előző válaszolóval, viszont én annyit tennék még hozzá, hogy ha találkozol azzal a "nővel" akkor beszélgess el vele. Szépen, de érezze a hangodban, hogy hol van a dolgokon a hangsúly! Magyarázd el neki, hogy a férjed nem kíváncsi rá és 3 gyönyörű gyermeketek van, és soha sem hagyna el titeket!

Légy nő! Ha volt időd és néztél "Született feleségeket", akkor tudod mit kell tenned!

Egyébként munkahelyváltásra nincs lehetőség? Gondolom nem is akartok, mert csak 20 éve dolgozik ott...

Én személy szerint elbeszélgetnék azzal a "nővel" és ha első beszélgetés alkalmával nem látsz javulást, akkor jöhet a szájba térdelés!!! Munkahelyen kívül azt csinálsz vele, amit akarsz!

Én ezt tenném!

Remélem rendeződik a helyzetetek!:)

2010. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja megunni a nő. Belebetegedett a férjedbe. Inkább a férjedet kellene előléptetni a nő helyére a cégnél. Szövetségeseket kell találni a kollégák között és valahogy kigolyózni a nőt. Ebben az esetben a legjobb védekezés a támadás. Tehát határozottan kell fellépni.
2010. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
14:55 tanács csak olaj a tűzre, hülyeség
2010. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

14,58:

Tudom, de lehet, hogy így leszakadna a férjéről!

Mondjuk ez a feleség egyéniségétől is függ, én ilyen vehemensen reagálok, de be szokott jönni!

És úgy gondolom, hogy ebben az esetben a szép szó már semmit sem ér! Sajnos...

2010. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

15:01

Alapvetően igazad van, csak épp munkahelyi "gondokba" a feleség nem szólhat bele.

Mi lenne, ha bosszúból egy mondvacsinált okkal kirúgná a férjét. Na az hiányozna már csak. Okot mindíg lehet találni, ha valaki ki akarnak rúgni.

Első voltam.

2010. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg jó munakerő, megfelelő végzettsége van akkor szerintem találna más munkát is.én azon lennék mindenképp hogy otthagyjam a céget ha ilyen helyzetbe kerülnék.
2010. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen szívem szerint szájba tépném, elmagyaráznám, hogy mi a pálya, de akkor nevetség tárgyává teszem a férjemet és magamat is, mert nyert helyzetben van a csaj, mi van, ha még ki is rúgja. Bár kétlem, mert bajban lenne, , párom tényleg jó szakember. Szüksége van rá. De aki azt írta, nem fogja megunni, annak igaza van, mert ez a nő tényleg belebetegedett ebbe, nem tud veszíteni. Ezért gondoltam, valami normális megoldásra, jogi, vagy ha valaki van itt pszihológus, hátha ad tanácsot, hogyan kell kezelni ezt. Párom hidegvérrel, közönnyel és hideg logikával hárít mindent. Ettől a nő méginkább ki van. Meghibbant, hogy nem látja kicsinálódni a férjemet. Akollégák pedig félnek a csajtól. Férjemen meg csodálkoznak, hogy így , ilyen higgadtan , közönnyel kezeli ezt, és ők abszolut nem értik az egész okát, hátterét. Vagy úgy tesznek. Mindenki félti a saját biztonságát. De köszönöm a tanácsokat, és még várok ötleteket.
2010. júl. 30. 15:12
 9/17 A kérdező kommentje:
15.10-nek. Első gondolatunk új munkahely volt. De könyörgöm, ebben a korban hová kell az ember???Főleg ma, válság után, stb...maszek céghez jó pénzért mehetne, viszont ott egyik nap hpp, másnap kopp. ezt sem engedhetjük meg magunknak. Arról nem beszélve, hogy ott éjjel-nappal, se hétvége, semmi, és ezt meg megint nem majdnem 50 évesen kell elkezdeni...bár párom még bírná is, csak fél a maszek világ ma típasztalható bizonytalanságától...
2010. júl. 30. 15:16
 10/17 anonim ***** válasza:

Hű de gáz.

Ismerek ilyen típusú nőt. Megoldás egy másik pasi lenne, de a nő főnöke is számításba jöhet. Persze, nem lehet tudni, ki hogy mossa kezeit.

2010. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!