Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamionos férj diplomás feleség...

Kamionos férj diplomás feleség ismeretek ilyeneket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 22:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%
Szüleimnél volt ilyen időszak, hogy apám kamionozott, anyám meg már rég diplomás volt. Most már apám is diplomás, soha nem késő továbbtanulni, és soha nem szerencsés foglalkozás alapján ítélkezni.
2020. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
81%
Igen ismerek, unokatesóm és a férje vmint egy barátnőm és férje.
2020. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
80%
Régen én apum is kamionozott, miközben anyumnak már megvolt a diplomája.
2020. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyet, mindketten csalják egymást.


Amúgy meg a lenézés dolog... A diploma szép, meg minden, de nem biztos hogy több fizetéssel jár. Valószínű hogy az az egyszerű kamionos 4x annyit keres.

2020. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó válaszoló, Te pedig azzal jársz tévúton, ha kizárólag anyagiakban szeretnéd mérni az iskolázottság adta előnyöket.


Alkalmazottként sem a kamionsofőr, sem a háziorvos nem fog S-osztályt venni szalonból, nincs óriási különbség. Lehet, hogy pl. egy alkalmazottként dolgozó ügyvéd kevesebbet keres egy kamionsofőrnél (teszem hozzá, sokszorosát is kereshetné némi elhivatottsággal), de azért nem mindegy, hogy napokig/hetekig külföldön kamionozol és a családodtól távol alszol, vagy egy kényelmes irodában ülsz egy elegáns ingben és dumálgatsz az irodista lányokkal, mielőtt hazaindulsz.

2020. máj. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Amikor összejöttem a mostani barátnőmmel, ő a második diplomáját csinálta míg én egy mekiben hajigáltam a burgereket. Jó hatással volt rám. Most vagyok első éves egyetemista 31 évesen.
2020. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek. Én diplomás nő vagyok, de nem szeretnék kamionos férjet, mert sosem lenne otthon. ennek azonban semmi köze a diplomához, ha 8 osztályom lenne, akkor is zavarna, hogy soha nincs mellettem az, akit szeretek.
2022. okt. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!