Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rossz érzés nekem?

Miért rossz érzés nekem?

Figyelt kérdés
Fáj nekem hogy előttem még járt pár lánnyal a párom és az egyiket nagyon kicsit ismerem és tudom hogy őket is szerette csókolta és mindent amit most megkapok régen ők is megkapták. Néha emiatt veszünk össze. Tudom nagyon buta az ilyen ember de mit tudnék tenni? Vagy miért van ez hogy rossz érzés nekem hogy mással is járt? Másnál is van vagy volt már ilyen vagy csak én vagyok ennyire buta?. (Lehet hogy amiatt mert nagyon szeretem és féltem?)
2010. júl. 30. 01:36
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Inkább arra kellene gondolnod, hogy most a tied, te vagy vele, melletted ébred, alszik ... sőt, ha komoly a dolog, akár örökre a tied lehet, az előző csajoknak csak emlék.


Nem volt még előtte barátod, hogy te is csókoltál és téged is csókólt volna más?

2010. júl. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem ő az első
2010. júl. 30. 01:56
 3/7 anonim ***** válasza:

sejtettem. szerintem csak ezért van. Nem tudod, milyen, ha szakítanak veled. ha rájuk gondolna, nem veled lenne. és emiatt ne légy féltékeny, nehogy elveszítsd.

Nekem volt egy barátom, akit nagyon, nagyon szerettem, de olyan csúnyán átvágott, otthagytam, és már gyűlölöm, és ez a legkevesebb amit kaphat. Nem érdekel. Eszembe se jut, milyen volt vele régen, ő már a múlté..

2010. júl. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én és így vagyok, csak én fiúba. Ráadásul a barátnőm akikkel járt, nem is szerette őket. 4 ember volt és egyik sem tartott egy hónapig sem. Én vagyok az első szerelme. Nagyon imádom, mégis rosszul vagyok attól, hogy mással smárolt, vagy lefeküdt. Persze már nem bántom, inkább magamban rendezem ezt le,bár akkor is megérzi rajtam mert kedvetlen leszek, stb. De igazi megoldást én sem találok rá. Szerintem ne vágd a fejéhez. F/21
2010. júl. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt párom előtt valakim 1 évig, de nekem is megfordultak ilyen gondolatok a fejemben. Szerintem normális valahol, hisz csak a magadénak akarod tudni, még ha az a múlt.

Pár év és neked is elmúlik, ahogy nekem. :)

2010. júl. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A páromnak előttem egy több mint 10 évig tartó kapcsolata volt(nagyon fiatalon jöttek össze,ő volt neki az első),nekem igazából ő az első igazi szerelmem,kapcsolatom.

Én hónapokig úgy éreztem,ahogy te!!!mindig,mikor új helyzet adódott,eszembe jutott,h ő ezt a másik nővel vajon hogy élte meg,h azzal a nővel milyen volt...nagyon rossz ez az érzés,de beláttam idővel(talán egy évbe is beletelt!),h MOST VELEM VAN,ENGEM IMÁD,ENGEM CSÓKOL,ENGEM KÉNYEZTET:ENGEM SZERET!!!


Nem csak te vagy "ennyire buta",sokan vagyunk ezzel így sztem,főleg az első komoly kapcsolatnál :)


El fog múlni,de kár ezen rágódni,így utólag én is tudom,mert csak magadnak ártasz vele!

2010. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 margoz ***** válasza:

Azért rossz neked,mert birtokolni szeretnéd nemcsak a testét,hanem a lelkét is,ne létezzen nélküled,ne lásson ne haljon ne érezzen ha te nem vagy vele,

Ez nagyon messze van a szerelemtöl,ha szeretnéd miért fáj az neked hogy valaha is boldog volt vagy jol érezte magát nélküled?A szerelem nem szenvedés,az egy csodálatos érzés ami mentes a fájdalomtól,vagy irigy vagy, vagy kisebbségi komplexusod van,Te nem szeretni akarod hanem birtokolni,igy minden kapcsolatod tönkre fog menni.

Ha veled tennék ezt hogy esne neked?Vagy csak nem tudod mi a szerelem.

2010. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!