Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok majd így spórolni kicsit?

Tudok majd így spórolni kicsit?

Figyelt kérdés

Netto 100-110 lesz a fizetésem, csak kajára rezsire kell költenem majd és a párommal fogunk minden kiadást felesbe állni. De én csak az én fizetésemből tudok félretenni.

Menni fog ez?


2010. júl. 29. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi hárman élünk kb 120 ezer forintból, és tudunk spórolni.
2010. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
menni fog,bele fogsz jönni,hogy mivel tudsz egy kis pénzt tartalékolni
2010. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi a rezsi és hogy mik az igényeitek ételben. Egyébként szerintem ki lehet belőle jönni és félre is tudsz tenni.
2010. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 szobás lakásba nekünk 60e ft a rezsi+kb 50 a kaja 2 főre,ha mi kijövünk pedig nem spórolok nagyon akkor menni fog neked
2010. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Simán. Nekünk egy főre 25ezer az albérlet, gondolom, a rezsi se több, és ha 40-50 ezer forintot költök kajára és minden egyébre, akkor kényelmesen megélek. De ennél olcsóbban is ki lehet jönni.

Annyi, hogy igyekezz amikor csak tudsz, főzni és azt vinni magaddal, napi szinten egy ezrest simán lehet csak ezzel spórolni, ami nem kevés.

Nekem kb 80 ezer jövedelmem van, ebből havi 11 ezer megy félre.

Amit ajánlok: köss valami szerződést egy pénzintézettel, amiben vállalod, hogy havi x forintot (20-30 ezret ajánlok ehhez a jövedelemhez, mert azt még kényelmesen kifizeted) befizetsz havonta. Ez ugyanis kötelez is arra, hogy mindig félretedd azt a pénzt és ne szórd el.

2010. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 siva79 ***** válasza:
mi 150-böl élünk 3-an albérletbe, sporolni nem , de megélni tudok
2010. aug. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!