Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem hajlandó anyum azt...

Mért nem hajlandó anyum azt venni karácsonyra amit szeretnék?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy nagyon szeretem Stephen King könyveit. Anya már a szülinapomkor is állandóan kérdezgette hogy mit kérek meg most is. Szülinapomra írtam egy listát. Csak Stephen King könyvek voltak rajta meg h zöldkártyát szeretnék ZP-be. Kijelentette h Ő aztán ezek közül semmit nem vesz meg! Stephen Kingtől azért nem vesz könyvet mert szerinte rossz hatással van rám(aminek semmi alapja). Zöldkártyát meg(szerintem) csak azért mert nem akarja elhinni hogy felnövök és szeretem az ilyen helyeket és félt...Mind1, apum megvette a zöldkártyát, természetesen előtte el kellett olvasnom 1 cikket a drogokról...XD Most is állandóan kérdezi anyum h mit szeretnék karira. Mondtam hogy Stephen King könyvet vagy egy Bellissima hajvasalót. Megintcsak azzal jött h Kingtől semmit...A hajvasalót meg azért nem mert már van 1...Mondtam neki h a mostani nem olyan jó, nincs rajta hőfokszabályzó és jön le róla a festék stb. Egyszóval elég kezdetleges mire csak annyit mondott h mért állandóan a kinézetemmel törődök...Hát megőrülök...


Az egészben az a legérdekesebb h egyszer látott egy könyvesboltban két leértékelt SK könyvet és megvette őket mert nagyon olcsók voltak azóta meg semmi...:/ Pedig nem az ár az akadály....


Mért nem kaphatok olyat aminek örülök?


14 éves lány...


2008. nov. 23. 22:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
78%

Hát meg szerintem nem mi voltunk a képmutatók hanem az előttem iró...

neveld csak igy majd a gyerekeidet, meglátod mi lesz majd belőlük...

amúgy engem nem húztál fel ezzel, ez nem az én szegénységem...

2008. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!