Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak ha...

Szerintetek mit csináljak ha az egyik szülőm csalja a másikat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ezt nekik kell megoldani mert te nem szólhatsz bele.Apám csalta anyámat aki viszont csalta és én csak néztem amikor szóltam akkor én voltam a szemtelen.
2010. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Hülyén hangzik de ez nem a te dolgod. Mégis mit tudnál tenni? "Apu légyszi ne csald anyát, mert ...." ?!
2010. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
buktasd le azt aki csalja a másikat...én is ezt fogom tenni...csúnyán megjárja
2010. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Ki csal kit?Mondjuk ha apud anyudat csalja akkor például mondd apudnak,hogy "én azt szeretném,ha engem is figyelembe vennél"..és ha megkérdezi,miért mondtad ezt,akkor mondd azt,hogy csak úgy mondtad!Ha nem hiszi el,akkor mesélj neki vmi sztorit..találj ki valamit,hogy mondjuk x barátod apukája megcsalta annak a barátodnak az anyukáját,és hogy milyen szemét az a férfi XD:]
2010. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudsz semmit sem csinálni.
2010. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nállunk apám csalta anyámat. Ment is kb fél évig, aztán lebukott. Volt másfél borzalmas évünk, amikor körülbelül belőllem az érzékenység, és a szeretet legapróbb csíráját is kiölték. Nincs is szebb, mint szenteste *** anyucizni a fa alatt, egymáshoz hajigálni a tőlem kapott ajándékaikat. Próbálj hatni az eltévelyedett félre, mert nagyon rosszul sülhet el.
2010. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fogadd meg, hogy te nem teszel ilyet, és úgy alakítsd a saját kapcsolataid, hogy erre ne kerüljön sor.

Nincs általános szabály ilyen helyzetre, de általában célszerű nem beleszólni. Megítélni ne akard őket, mert nem tudod, mi van a háttérben, amiért idejutottak. Lehet, hogy sokat tudsz, de valószinúleg nem mindent.


Talán annyit tehetsz, hogy a hűtlen szülővel elbeszélgetsz olyankor, amikor a másik nincs otthon. Nem zsarolod, mert az csúnyább dolog a megcsalásnál; nem is kérleled, mert úgyis hiába, de érdeklődj. Hátha kiderül a probléma oka. Azért nem lesz könnyű történet.

2010. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Borul a bili és te fogsz szívni a legjobban. Tapasztalatból beszélek. Oldják meg egymás között.
2010. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt egy válaszoló aki azt írta ő lebuktatja. Ameddig nem ment át valaki egy ilyen hercehucánt még így is gondolja. A szüleim elváltak, már felnőtt fejjel. Én azt mondom hogy inkább terelgesd a szülei afelé hogy oldják meg a problémájukat, mert biztos van nekik ha megcsalás jött szóba. Így megmarad a családod. Különben elveszíted.
2010. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!