Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mért hiszik azt,...

A férfiak mért hiszik azt, hogy mindig mindenben jobbak? :D

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 17:33
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

habár megoldás nem született: én nagyon jót nevettem a válaszokon :D


viszontaz észrevételm: félreértettétek a kérdést... nem az volt hogy mért tudnak mindent jobban, hanem hogy miért hiszik azt, hogy mindent jobban tudnak (:

egyébként ez emberi hiba semmi köze anemhez, nekem édesanyám ilyen, bár hozzá kell tennem valóban többször találkoztami lyen személyiséggel a férfiak közül. De ez főleg személyiség kérdése, mert pasik közül is csak az ilyen aki nagyon... hogy is mondjam... fölényeskedő, talán, de nem ez a jó szó mert ez túl negatív. szóval aki nagyon férfi akar lenni. Párom is ilyen kicsit, hiába mondom neki hogy kicserélem én azt a villanykörtét, kézzel lábbal tiltakozik hogy nem, az nem lehet, te nem tudod... ez persze csak példa, de sokszor hallom a felháborodott mondatot: Te akarod megcisnálni?!


egyébként szerintem ilyen kijelentéseket felesleges tenni h miben jóü a férfi és miben a nő, megvannak a posztok, ez így van rendjén. ha a pasi megcsinálja a kocsim addig főzök neki kaját. - de a kérdés még mindig nem erre ment ki ((:

2010. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
12%
Munka terén és gondolkodásban jobbak. Érzelmi téren és nöi dolgokban nem. Ez van.
2010. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
78%

A válasz megírásának időpontja 18:00

Úgy látom a számolásban is jobbak nálad.


A teremtés koronái csak annyit felejtenek el, hogy őket is egy nő hozta a világra. Írjátok nyugodtan, hogy a férfi is kellett hozzá, csak ugye megcsinálni sokkal könnyebb, mint megszülni!

2010. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
76%
Saten, akkor te már majdnem tökéletes vagy. Azért valamit kihagytál, így lenne teljes a kis jellemzésed amit magaról írtál: Tavaly még nagyképű voltam, de idén már tökéletes vagyok:)
2010. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 mus musculus ***** válasza:

'Egyetlen dologban ismerem el, hogy egy nő jobb lehet nálam ez pedig a szókincs és a helyesírás.'

Gratulálok, f*szfej, még számolni sem tudsz.:D

Hidd el, az általad felsorolt tulajdonságok nagy része bennem is megvan (a különbség csak annyi, hogy sport terén baromi ramaty teljesítményt nyújtok), mégsem dörgölöm ezt mások orra alá, fennhangon mondván, hogy az én nemem a jobb és még közülük is én tűnök ki leginkább. Nárcisztikus barom vagy, ezen nincs mit szépíteni.

ON: Véleményem szerint az emberek nagyobbik hányadát nézve megállapítható, hogy az egyik nem ebben, a másik meg amabban jeleskedik inkább, de általánosítani nem lehet, ergo kivételek is akadnak szép számmal. Magyarul ez nem épp a nem függvénye, de ha az lenne, akkor sem volna igaz az állítás.

Hogy miért hiszik? Ezt már kifejtette az egyik első oldalon kommentelő válaszoló. Ilyenek ezek a hímösztönök. Mindenkinél jobbak akarnak lenni, és a taktikájuk része, hogy mindenki mást próbálnak lealacsonyítani magukhoz képest. Hitegetik magukat. Megjegyezném kisbetűsen, ez sajnos rólam is elmondható nőnemű létemre.

Remélem, legalább a kérdező figyeli még a topicot.

2011. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!