Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mért hiszik azt,...

A férfiak mért hiszik azt, hogy mindig mindenben jobbak? :D

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 17:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
70%
Satennak: ROSSZUL TUDJÁTOK!
2010. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Deus88 ***** válasza:
31%

Milyen nőre is vágyik egy férfi?


14 éves voltam és abban reménykedtem, hogy egy napon nekem is lesz barátnőm...


16 éves koromban jártam egy lánnyal, de ebben a kapcsolatban nem volt semmi szenvedély. Úgy döntöttem, hogy életem hátralevő részét egy szenvedélyes nő mellett töltöm el...


A főiskolán rátaláltam egy szenvedéllyel teli lányra, de túl emocionálisnak bizonyult. Olyan volt, mint egy királynő egy jól megírt drámában: mindig csak sírt és öngyilkossággal fenyegetődzött. Elhatároztam, hogy egy olyan nőre van szükségem, aki stabilitást nyújt nekem...


25 éves koromra találtam is egy kiegyensúlyozott hölgyet, de eléggé unalmas volt. Abszolút megbízható jellemként semmi sem hozta őt lázba. Az életem egy nagy pangássá vált, úgy gondoltam, hogy izgalomra van szükségem...


28 évesen találkoztam egy izgalmas nővel, de nem tudtam lépést tartani vele. Egyik dologból a másikba kapott, sohasem állapodott meg semmi mellett.

Zabolátlanul művelt mindenfélét és mindenkivel flörtölt. Legalább annyiszor éreztem nyomorultnak magam, mint boldognak. Azt gondoltam, hogy egy ambiciózus hölgy jót fog nekem tenni...


31 éves koromban rátaláltam erre a nőre. Ő valóban a földön járt. Összeházasodtunk. Olyan ambiciózus volt, hogy elvált tőlem és mindenemet elvitte...


Most 40 éves vagyok és úgy érzem, lelkileg is érett férfivá váltam.

Egészen egyszerűen egy olyan nőt keresek, akinek jó nagy mellei vannak...

2010. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
54%

Deus88, te 17vagy, de értem aaz iróniát..:D

Amúgy én már a 9.-es pontot nem egyszer ajánlottam fel a páromnak, de ő szinte mindig tiltakozott! :D

2010. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
56%

Ez a válasz 87%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:37


Ugy irtad, hogy a gyengébbi nem, ez azt jelenti, hogy szerinted is a nő a gyengébbi nem. Értelmetlenségeket irkálsz. Van amiben a férfi, és van amiben a nő a jobb, és ezt mind a kettő nem tudja.

2010. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
12%

Nem tudom rosszul, az össz. képességem meghaladja jóval a nőkét és a férfiak nagy részét.

Nagyon jó logikám van, jeleskedek a sportokban, nincs olyan helyzet ahol meghátrálnék, mindig higgadtan viszont gyorsan hozom a döntéseket, profin főzők/sütök, mindent el tudok végezni a ház körül, nem rinyálok éjjel nappal, mindig benne voltam az osztály top10 legjobb tanulója közt úgy, hogy az ujjam sem mozdítottam meg. Emellett kitartó, kellően egoista, elszánt vagyok, jó a kézügyességem egyetlen hátrány ami nálam fellép az a lustaság, amire időnként hajlamos vagyok de csak egészségesen. Mosok, takarítok magam után és nem gondolom, hogy egy nő jobban megtudná mindezt csinálni. 4-es átlagra érettségiztem úgy, hogy még a tételsort sem tudtam, egész jól nézek ki, sportos az alkatom, nem ronda a fejem. Amit elismertem, hogy szókincsem nulla pont azért mert egy könyvet sem olvastam el (na jó egyet a Kínzások és kivégzéseket), és helyesírásom kifogásolható.

2010. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
68%

Saten

ne fényezd magadat túlságosan mert még elkopsz :)

2010. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
17%
Nem fényezem magam ez az igazság :P
2010. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
82%

Nem olvastam a kommenteket, csak a saját véleményemet írom.

Miért...?

Mert a nők egy része és a saját anyjuk jól elhiteti velük.

Sajnos már az iskolában majd a munkahelyen is jobban össze tudnak egymással fogni, nem irigykednek annyira egymásra, mint a nők, jobban támogatják egymást.

Úgy vettem észre akkor is támogatják egymást, ha nagyon különböző a társadalmi helyzetük, nem foglalkoznak annyira az anyagi vagy egyéb különbségekkel.

Mivel mindenhol van támaszuk, otthon először az anyjuk majd a társuk által, később a munkajhelyen, ezért könnyebben jutnak előre, és egy idő után jobbnak is érzik magukat.

A nők először az anyjukkal (tisztelet a kivételnek), majd az anyóssal küzdenek meg, később jön a munkahely.

Ha elmennek szülni, az addig felépített eredményük kártyavárként hullik össze.

2010. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
56%

Bocsi, előbb elküldtem véletlenül.


A kártyavárat nehéz kialakított háttér és kapcsolatok nélkül ismét felépíteni.

A nők gyakran előbbre tartják a családot, holott a végén a gyerekek kirepülnek a fészekből a férjek előbb meghalnak mint ők, és csak az emlékek maradnak.

2010. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
41%
Nem írok értelmetlenséget, a nőket hívják gyengébbik nemnek, nem én találtam ki most... Tanultabbnak kéne lenned 18:18.
2010. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!