Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 évesnek úlevél hosszíbbítás?

2 évesnek úlevél hosszíbbítás?

Figyelt kérdés
A hosszabítás és új csináltatása ugyanannyiba kerül? Érdemes egyáltalán, vagy inkább legyen személyije? Ki hogy látja? Nem vagyunk világutazók, inkább eu országokba szoktunk járni... Tanácstalan vagyok.
2010. júl. 29. 13:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Jajj, de elírtam, bocsi! Szóval, útlevél hosszabítás...
2010. júl. 29. 13:33
 2/5 A kérdező kommentje:
ááááá, ez nem az én napom: HOSSZABBÍTÁS
2010. júl. 29. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is egyszerűbb a személyi,az ingyenes,és 3 évig érvényes

2010. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hazánkban már nem "hosszabbítanak" hivatalos iratot. Mind személyiből, mind jogosítványból újat készítenek, az érvényességi idő lejárta miatt az okiratot cserélik. Tehát olyan, hogy "hosszabbítás" nincs. Vagyis egy új útlevél árát kell megfizetni. Ha EU-n belül mentek jobban jártok a személyivel.
2010. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én 2 évesemnek is most járt le az útlevele(holnap megyek az újért).Nekünk az ismerősünk dolgozik az okm. irodában,és azt mondta,teljesen felesleges személyit csináltatni,mert az is csak 3 évig érvényes(most már az útlevél is,tavaly vezették ezt be,2008-ban még csak 2 évre adták).Az útlevél "többet" tud.Attól,hogy nem vagytok világutazók,pl.Horvátországba se tudnátok menni,mivel az nem EU-s ország,és oda a kicsinek is útlevél kell.Szerintem jobban jártok vele.
2010. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!