Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Szerintem...

Mi a véleményetek? Szerintem felháborittó dolog.

Figyelt kérdés

Mióta tart ez a vírus nem találkoztam barátommal mert határon túli. Előtte egy hetet még magyarországon volt de nem nálunk, mert kijelentette a mamám ha beteszi ide a lábát kvázi kicsinálja, mert a papám tartós beteg vigyázni kell rá és hozhatja a vírust, meg is értettük nem jött ide még ha fenyegetve is volt. Na DE szerintem gerinctelenség és óriási nagy pofonvágás amit csinálnak, mondják hogy maradjunk otthon meg vigyázzunk egymásra tartott ez nekik 2 hétig, azóta mennek ide oda városon belül kívül ismerősöket hívnak ide rokonokat

... akik ugyanugy hozhatják a vírust és ugyanugy lehet a papámnak baja de tőlük persze nem gond mert hát ugyse lehet baj.... szerintem nagy szemétség hogy a barátom kb a kapun ki lett dobva másnak meg szélesre nyitják, és már kezdek én is bolond lenni tőle (próbáltam beszélni róla nekik persze én lettem a rossz meg biztos az a bajom hogy hiányzik) persze hogy hiányzik de ne legyenek már képmutatóak... anyám pasija is mondja hogy kibirja hogy telefonál csak vírus végéig a szüleivel (azóta vagy 5 ször voltak ott és aludtak ott és jöttek ők is ide) szerintem gerinctelen dolgot csinálnak hogy nyomassák hogy maradj otthon és mennem minden fele meg mindenkit hivnak ide csak ő nem jöhetett. Anyám hozzám vágta azt is hogy ha megölöm az anyját vagy a papámat azzal hogy megyem ide oda akkor kicsinál engem, de ő megy mindenfele nem gondolva arra hogy árthat nekik. Én a városból ki se tettem a lábam mióta a barátommal nem találkoztunk hogy ne lehessen rám kenve hogy miattam lett valakinek baja vagy esetleg még a barátomra. Azt mondták hogy nem kimomdottan neki szánták mikor ezt kapta hogy nem jöhet ide hát szerintünk de nagyon is... mert azóta volt egy vitám erről a mamám annyit mondott hogy csak tudta nagyon jól hogy itt maradna és el kéne tartani... mert ő ezt gondolta. Csak a valóság nem ez lett volna azt meg nem nézi. Az én mondandómat számitásba se veszik hogy rosszul eshetett. Mi a véleményetek?



2020. máj. 7. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Huha, van aki ezt elolvassa?
2020. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kiderül xD
2020. máj. 7. 12:47
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
18 évesen elmesz dolgozni, teszel félre pénzt, és amilyen gyorsan tudsz lelépsz és vissza sem nézel. Onnantól azzal találkozol akivel akarsz, oda mész ahova akarsz nem kell a képmutató családoddal foglalkozni. Ha kérdezik miért nem keresed őket, egyértelműen hivatkozol a viselkedésükre. Ennyi. Mérgező emberekről gyorsan le kell szakadni, önállónak kell lenni majd minden kapcsolatot megszakitani. Rövid az élet ahhoz, hogy ilyen s*gfejekkel vegyük körbe magunknak, meg ha az a tulajdon anyánk is. Aki így beszél a gyerekével "kicsinallak", az nem anya.
2020. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3.

18 év feletti vagyok dolgoztam is és elköltöttem arra amire jónak láttam. A havi összesittőmet kinyitották és hozzám vágták mekkora felelőtlen ember vagyok és nem ezt várták volna tőlem, és ő szerintűk mire kellett volna költenem (suliba járok még de két suli között mentem el dolgozni kb 4 hónapot)

2020. máj. 7. 13:10
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Küldd el őket a qrva anyjukba, hogy jusson eszükbe, hogy otthon kéne maradni.
2020. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak tippelek, de erdélyi a srác?

Szerintem is költözz el. Te nem láthatod a párod de ők meg mennek jobbra balra.

Valamiért nem kedvelik a srácot és így tartanak minél távolabb, bár ha nem is az országban él így még amúgyse tudnátok talizni.

2020. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem erdélyi, szlovák.
2020. máj. 7. 16:57
 8/13 A kérdező kommentje:
Vagyis felvidéki magyar
2020. máj. 7. 16:58
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ha országbeli lenne se csípnék valamiért, szerintem nekik már mindegy csak legyen mibe belekötni.


Nekem anyám meg mamámék voltak olyanak, hogy én ugye városban laktam mellettünk 5km-re volt egy falu ott lakott a srác ( együtt is voltunk 6 évig) hogy jajj nem mehetek én oda, meg nem szabad mert x falubeliek csak kihasználnak meg lejáratnak, nőcsábászok) wtf??? :D


Szóval szerintem itt is ilyen lehet h azzal van bajuk h szlovák, biztos a régi időkből megmaradt nekik vmi.

2020. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Neki van kocsija saját pénzből amit gyüjtögetett nem régi de nem is új 3 évesen vette és kitalálták hogy biztos drog kereskedő és rendőrrel akartak utána nézni...
2020. máj. 7. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!