Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve lett jogsim, és most a ballagásra kaptam mamámtól egy jobb kocsit (vw polo) és minden hónapban elviszem 1x vásárolni és akkor kapok tőle egy tank benzint. (légyszi ezért ne szóljatok le) Aztán mikor megkaptam a kocsit anya és az élettársa leadta a kocsijukatt h de jó megszabadulhattak a hitellel terhelt kocsitól itt az enyém. Nos ezzel nem is lett volna probléma mert én is használtam elég sokszor az ő kocsijukat, szóval ők is használhatják ezt. Megbeszéltük hha használják akkor majd kifizetik nekem a benzint, ez kb a megbeszélés végéig működött. Azóta mindig kikocsikázzák a benzint belőle és nem kapok semmit se. Már a boltba is kocsival mennek ami 200 méterre van, és amikor kérdezem h a pénzt mikor adják ide elterelik a témát, anyám élettársa is folyton használja h a fiát vigye ide-oda. Amikor az ő kocsija még meg volt akkor azzal nem csinálta ezt merthogy drága a benzin. És én most mentem volna a balatonra a héten de nem tudok mert nincs pénzem tankolni ők meg azt mondják hogy menjek mamámhoz, hiába mondom nekik h ők kocsikázták ki és nem ez volt megbeszélve nem érdekli őket. Most az van hogy elraktam a kocsikulcsot és nem viheti el senki. Erre ők kapták fel a vizet hogy mi az hogy megvonom tőlük a kocsit, mondtam hogy amikor én használtam a ti kocsitokat akkor rajtam mindig behajtották a pénzt és én meg a két tankból amit elpazaroltatok egy forintot se láttam, ők csak azt hajtják hogy menjek nagyanyámhoz tankolja többször, nekem tökéletesen elég lenne ez a havi 1 tank sőt még maradt is mikor csak én használtam. Mamámhoz nem akarok ezzel a problémával menni mert csak ártanék neki ezzel. Mit csinálnátok a helyemben? 19/L
2010. júl. 28. 19:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Tankolj minidg csak annyit, amennyit elhasználsz. Akár 500-1000Ft.

Ha túl ciki, akkor vegyél 2 5 literes műanyag marmonkannát. Azt feltöltöd és csak akkor töltesz bele, amikor menni akarsz valahova.

2010. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Most, aki azt mondta, eldugná a kulcsot, akkor az most szálljon magába és gondolkodjon el azon, hogy 19 évesen, amikor a szülei házában él, akkor mondaná-e azt az anyjának, hogy nem adom oda az autót.

Persze, hogy odaadja, mert a szülei/apja/anyja.

A szülővel beszélnétek és megmondanátok nekik, hogy milyen bunkók?

Dehogy mondanátok meg, mert csak mindenkinek itt nagy a szája, hogy "én ezt és ezt csinálnám".


A legjobb megoldás a marmonkannás dolog.

2010. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szívás, végül is az ő pénzükön vették.

Én is ugyan így vagyok, hogy kaptam szülőktől egy kocsit, de az a szerencsém hogy nekik nincs jogsiuk:D

20f

2010. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Utolsó. Nem a szülőktől kapta a kocsit, hanem a nagymamájától. A szülők egy fillért sem adtak bele. Olvasd el a kérdést, mielőtt válaszolsz.
2010. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Jaaa, elolvastam, én a mamát anyukaként értelmeztem.

Akkor ez nagy szemétség a szülőktől:S

Vedd vissza a kocsikulcsokat tőlük! Neked vette a nagyid nem nekik!

2010. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!