Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve lett jogsim, és most a ballagásra kaptam mamámtól egy jobb kocsit (vw polo) és minden hónapban elviszem 1x vásárolni és akkor kapok tőle egy tank benzint. (légyszi ezért ne szóljatok le) Aztán mikor megkaptam a kocsit anya és az élettársa leadta a kocsijukatt h de jó megszabadulhattak a hitellel terhelt kocsitól itt az enyém. Nos ezzel nem is lett volna probléma mert én is használtam elég sokszor az ő kocsijukat, szóval ők is használhatják ezt. Megbeszéltük hha használják akkor majd kifizetik nekem a benzint, ez kb a megbeszélés végéig működött. Azóta mindig kikocsikázzák a benzint belőle és nem kapok semmit se. Már a boltba is kocsival mennek ami 200 méterre van, és amikor kérdezem h a pénzt mikor adják ide elterelik a témát, anyám élettársa is folyton használja h a fiát vigye ide-oda. Amikor az ő kocsija még meg volt akkor azzal nem csinálta ezt merthogy drága a benzin. És én most mentem volna a balatonra a héten de nem tudok mert nincs pénzem tankolni ők meg azt mondják hogy menjek mamámhoz, hiába mondom nekik h ők kocsikázták ki és nem ez volt megbeszélve nem érdekli őket. Most az van hogy elraktam a kocsikulcsot és nem viheti el senki. Erre ők kapták fel a vizet hogy mi az hogy megvonom tőlük a kocsit, mondtam hogy amikor én használtam a ti kocsitokat akkor rajtam mindig behajtották a pénzt és én meg a két tankból amit elpazaroltatok egy forintot se láttam, ők csak azt hajtják hogy menjek nagyanyámhoz tankolja többször, nekem tökéletesen elég lenne ez a havi 1 tank sőt még maradt is mikor csak én használtam. Mamámhoz nem akarok ezzel a problémával menni mert csak ártanék neki ezzel. Mit csinálnátok a helyemben? 19/L
2010. júl. 28. 19:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
nem adnám nekik oda a kocsi kulcsot és a kocsit is elvinném másik helyre.
2010. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Jól tetted, hogy elraktad a kocsikulcsot, ne is add nekik oda míg nem adják oda a pénzt. Én is ezt tenném/tettem volna a helyedbe. Ha nem fizetnek nincs kocsi.
2010. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
én nem adnám oda nekik többet a kocsit.
2010. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Jól tetted, hogy eldugtad a kulcsot.Majd ha fizetnek egy kis benzinpénzt, megkaphatják.:))) Állj ki az igazadért ne engedj nekik.
2010. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Én is csak azt tudom mondani, hogy jól tetted, hogy eldugtad a kulcsot! Adják oda a benzinpénzt, és vihetik a kocsit...
2010. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%

Kaptál ajándékba egy autót.Havonta 1x elviszed anyudat vásárolni és cserébe kapsz egy tank benzint..Te meg 2 tank benzin miatt hisztizel??

Tudod,én a helyedben szégyellném magam,és ha nem tetszik,hogy használják a kocsidat amit anyád vett neked,amiért NEM TE DOLGOZTÁL MEG akkor add vissza nekik az autót,és vegyél magadnak a saját kocsit amiért te dolgoztál meg..Akkor vita sem lesz a benzin miatt...

2010. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

Most üres a tank ugye? Akkor most add oda. Ha kell tankoljanak bele ők...


Mamáddal beszéld,meg,ohgy nagyon jó,hogy tnakolja nked a kocsit...de jobbnak tartanád ha nem tankolnátok tele. Legyne mindig csak fél tank.. s ha elfogy mert más nem hajland tnakolni akkor áll a kocsi addig míg nem mésdz a máddal bevásáronli.

Próbáld ki egyszer mi vna ha anyádéknak kell tnakolni, mert ti elfelejtettekek.

2010. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
19:51 OLVASS MÁR. NEM AZ ANYJA VETTE HANEM A NAGYANNYJA: ÉS AZ ANYJA UTAZZA EL AMIT A GYEREK/UNOKA KAPOITT!!! Nem hisztizik csak nem érzi igazásgonak, ohgy amikor ő járt a másik ocisval ki kellett fizetnie neki meg senki nem fizet. ennyire egyszerű és igaza vna.
2010. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Ha üres a tank és használni szeretné,előbb utóbb kénytelen lesz tankolni.Próbát megérne,hogy üres tankkal odaadod,aztán ha ott maradnak valahol talán rájönnének.De amúgy igazad van!
2010. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

utolsó!


annyira jó lenne a Te és jó pár ember értelmezni tudna egy szöveget. Hol látod leírva, hogy az anyja vette? nagymamájától kapta!!! Tudod...az anyja anyukájaXD



Hát kérdező nagyon becsüld meg , h. ekkora ajáűndékot kaptál, és én is eldugnám a kulcsot. 23/L

2010. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!