Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglehet élni egy gyerekkel...

Meglehet élni egy gyerekkel havi 40e ft ból? Ez már csak az ételre költendő összeg.

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:32



Akkor nagyon jól kell gazdálkodnotok majd a pénzzel ami kajára megy,mert kb. 650 ft/nap.


Kérdező...,turiban mi is szoktunk nézelődni,és néha olyan darabokat ki lehet fogni,hogy ember nem mondja meg,hogy turiban vetted,annyira jól néz ki és mégis a bolti árnál ezerszer olcsóbb!!

2010. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom, nekünk sem jut több ételre. Egy felnőtt, egy gyerek, nem vészes. Mondjuk én általában főzeléket főzök, vagy hasonlókat, húst inkább csak hétvégén.
2010. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
igen
2010. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, meg lehet élni. Okosan kell beosztani, később rutinod lesz benne.:) (és reméljük több pénzed is:)
2010. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Néhány tipp, mert ismerem a dolot.:

A meleg kaja -otthon főzött- mindig olcsóbb, nasikat ne vegyél inkább süss vmi süteményt magatoknak, gondolkodj praktikusan és előre: pl tegyél el lekvárt nyáron (most számoltam ki, így 140.- Ft egy üveg..és ez igazi lekvár)

2010. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyjából 40 ezer marad nekem is, két gyerekkel a kajára. A kicsi egyéves, a nagy tíz. Én főzőcskézek, húst is eszünk rendszeresen, gyümölcsöt is, és havonta egyszer még a mekibe is elmegyünk. Szeretek piacon vásárolni, kihasználom az akciókat, fagyasztóban is van kaja. Mondjuk engem az éltet, hogy néhány hónap, és megyek vissza dolgozni, és lényegesen több pénzem lesz.
2010. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én dolgozok,de az albérlet,meg a bérlet egy rakás pénzemet elveszi.
2010. júl. 29. 06:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!