Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok felé is érdeklődöm,...

A lányok felé is érdeklődöm, hogy közöljem a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Nem a legjobb a szüleimmel a viszonyom, kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!

2020. ápr. 27. 00:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
De ha nem olyan fényes egyik szülőddel sem a kapcsolatod miért akarod elmondani? Haza vinnéd?
2020. ápr. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen
2020. ápr. 27. 06:55
 13/19 anonim ***** válasza:
19%

16 évesen lányként érdeklődhetsz a lányok iránt, nem számít, mert ilyenkor a szexuális beállítottság még nem fix. (apáddal is, anyáddal is nagy gondok vannak, azt ugye, tudod?)


De ha neked 15 éves korodtól van szexuális partnered és ezt egy év után kell közölni a szüleiddel, akkor igen nagy baj van. Ehhez pszichiéter kéen neked, de gyorsan, mert különben az egész életednek annyi - a rövdike életednek.


És ne jöjjön senki a "a mai felgyorsult világunkban" szöveggel! Azért van felgyorsulva, mert senki sem hajlandó lassítani. Sem a gyerekkel törődni - ami cirka jóvátehetlen bűn!

2020. ápr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem a legjobb az lenne, ha nem mondanád el. Nem akarlak biztatni arra, hogy tovább titkolózz, de sajnos ilyen szülők mellett nehezen lehet elmondani. Én hetero vagyok, de az én szüleim is nehéz esetek.

Vagy ha azt mondod, hogy ő csak egy barátnő, és előttük úgy viselkedtek, hogy barátnő, sima haver. Néha ott aludhatna nálatok, ha megengedik. De ha 1 éve együtt vagytok, akkor szerintem valahogy megoldottátok a dolgokat. Lehet ezzel csak felrúgnátok mindent

2020. ápr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el, vidd haza úgy mint egy "sima" barátnőt. Igen, vigyázni kell, hogy a szülők előtt ne tűnjön fel, hogy több is van köztetek, de nem érné meg elmondanod.


A saját szobádban meg azt csináltok, amit akartok, gondolom nem nyitnak rátok és hangoskodni sem fogtok.

2020. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13%
Tök felesleges mondani nekik, tiniként mindneki behaluzza ezt. El fog múlni.
2020. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha rossz a kapcsolatotok, esetleg tudod hogy rosszul reagalnanak ra, ne adj isten eltiltananak a baratnodtol, akkor szerintem se mondd el egyelore, csak ha mar nem naluk elsz, nem toluk fuggsz. otthon ugy is bemutathatod minta legjobb baratnodet, elottuk meg ne fogjatok egymas kezet, ne viseljkedjetek ugy mint egy par, hanem mint ket baratno... ez nagyon nehez, de meg mindig jobb mintha eltiltananak tole...
2020. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor mondd el amikor nyugodtak.Ezt meg kell érteniük hogy te a lányokat szereted.De lehet hogy már ők is észrevették a jelekből.
2020. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
11%
Te is lány vagy ugyebár?Egy csomó csaj lefekszik a barátnőjével, később meg buli szinten megy a szex pasi és férj bólogatásával. Nem mindegy hogy egy fiús vagyis nem nőies csajjal tervezel évtizedekre előre közös életet, vagy egy szexi csajjal turbékolsz. Utóbbi sok szülőnek talán még tetszik is, pláne ha van vér apukában és kíváncsiság anyukában. De ha nem szezonális a leszbizés és nem filmből szalajtották a partnercsajt akkor max “hivatalból” fogadják el a helyzetet mert a gyerekük vagy
2020. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!