Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Van neki...

Ez mit jelent? Van neki barátnője, vagy nincs?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, és azt hittem én is neki, de eddig nem került szóba, hogy van-e barátnője. Rákerestem pár helyen, és 3 oldalból 2nél egyedülálló, de az egyiken kapcsolatban van. Na most ez mit jelent? Rendszeresen nézegeti őket, kicsivel több mint egy hónapja rakta kapcsolatban-ra azt az egyet, de a többit nem. Akkor van neki barátnője valószínűleg, ugye? :(
2010. júl. 27. 22:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azért nem került még szóba, mert csak ismerkedünk még, tehát csak általános dolgokról beszélgetünk. Tudom, hogy hiba, de nem akartam annyira konkrétan rákérdezni, mert akkor rögtön rájön, hogy tetszik. Én hülye meg már beleéltem magam... :(
2010. júl. 27. 22:39
 2/14 anonim ***** válasza:
hát nekem is ki van írva h kapcsolatban, még sincs senkim :) ez nem jelent semmit, nyugodtan kérdezz rá szerintem.
2010. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem,lehet h csak heccbol,de melyiket nézegeti a legtobbszor?mert akkor kiderul...de sztem nyugodtan kérdezz rá,de elotte még beszélgessetek egy jót,hogy a gátlások feloldódjanak!
2010. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hm,nehéz ügy,lehet van neki,de akkor gyanús h a másik kettőn miért tagadja le,ebből nekem az jön le nem megbizható,vagy a másik verzió,h azon az oldalon valaki kiakar kezdeni vele,és kamuból állitotta be,én is csináltam ezt egy hülye pasi miatt.Kár kételkedni,kérdezz rá,miért baj ha megtudja h tetszik neked?
2010. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát kettőt nézeget legtöbbször, az egyiket ugye kb 1 hónapja rakta kapcsolatban-ra, és 3 napja adott meg új adatokat...Szóval ez az esélyes, hogy igaz.


A másikat is szinte minden nap nézegeti, de az egyedülálló.

2010. júl. 27. 22:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha három helyből egy helyen van kapcsolatban, az teljesen véletlen, szimplán elfelejtette. De ha félsz, kérdezd meg, hogy "szia, hogy vagy?" .. "otthon mi újság?" .. "csajokkal mi újság?", vagy valahogy máshogy vezesd fel, úgy kiderül. (;
2010. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
lehet kialakulóban van neki valami de nem lehet komoly a szándéka azzal a nővel ha nem állitotta be mindenhol,kérdezz rá
2010. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mond neki azt,h van egy lány akinek tetszik és érdeklődne h van-e valakije,ha nincs akkor mond azt h reméltem mert én vagyok aza a csaj:D

ha meg van akkor sem gáz mert nem tudja h magadra gondoltál

2010. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Lehet, hogy nem vette észre, hogy ezt állította be, lehet,hogycsak véletlen...szerintem is kérdezd meg :)
2010. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát lehet, hogy holnap (remélem tudok vele kettesben lenni majd...) rákérdezek, mert nem akarom magam tovább hitegetni.

Az úgy jó ha úgy kezdem, hogy az egyik közös ismerősünk nőügyét felhozom, és közben belekérdezek, hogy "Tényleg, neked van barátnőd?"

Ez így nem kellemetlen?

2010. júl. 27. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!