Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a párotok alvajáró?

Figyelt kérdés

A barátom 23 éves, és teliholdkor általában járkál álmában. Nagyon aggódom érte. Sajnos orvoshoz nem nagyon akar elmenni. Nem veszi komolyan ezt a problémát.

Szerintetek mit tegyek??


2010. júl. 27. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
milyen problémát???? minek menne orvoshoz??? a telihold meg egy nagy marhaság, attól nem járkál
2010. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%

Én sokáig rettegtem, hogy majd a gyerekeim az apjuktól ezt a fajta betegséget örökölhetik vagy legalábbis a hajlamot.

Az élet végül megoldotta a kérdést, a barátom dobott, így most más nőnek gyártott alvajáró gyerekeket.

Szerintem egészséges férfival kezdj. Ki tudja mi lehet még a családban, amiről nem is tudsz.

2010. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nagy betegség. Én beszélni szoktam álmomban, de a párommal csak nevetünk rajta...
2010. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem pedig nagy betegség, az idegbetegség egy formája, kellene a fenének ilyen férfi.
2010. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Az interneten utána néztem, és ott írják, hogy minden 1000. akár agresszív is lehet álmában. És persze saját magának is árthat, hiszen nem tudja mit csinál.

Ezért is félek. De ez miatt nem hagyhatom el. Én szeretem őt. Segíteni akarok neki.

2010. júl. 27. 21:17
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én alvaröhögő vagyok.
2010. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
az alvajárás nem betegség, honnét veszitek ezt???? addig semmi gond nincs vele, míg az életvitelében nem okoz problémákat, de az alvajáróknak nagyon kis százaléka az, akinek ez gondot jelent
2010. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
én meg azt olvastam a Zinterneten, hogy a loch nessi szörnynek kölke született...
2010. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

A nagyanyám mindig mesélte, hogy a szomszédjuk testvére alvajáró volt, senki nem vette el feleségül. Agresszív lett alvajárás közben, így minden éjjel rázárták az ajtót.

Keress fel egy ideggyógyászt, majd ad rá gyógyszert, biztos van, ha egyáltalán a párod beveszi.

Én elhagynám, minek szomorítod vele magad, szenvedjen vele az anyja.

2010. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Komolytalan válaszokat légyszi tartsátok meg magatoknak. Normális emberek véleményére vagyok kiváncsi. Gondoljatok bele, ha ti lennétek ilyen helyzetben, mit tennétek. VAgy ha ti lennétek alvajárók és ez miatt elhagyna titeket az akit szerettek.
2010. júl. 27. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!