Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan történhetet...

Szerintetek hogyan történhetett ez meg velem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, idén érettségiztem és volt egy tanárom, történelmet tanított (nő), és a 4 év alatt olyan szinten megszerettem, hogy az anyámnak tekintem. Az anyukámmal nem túl fényes a kapcsolatom, nem tudok vele megbeszélni sok dolgot (ő szerinte minden rendben van köztünk, mert nem mutatom ki, hogy mi bánt, mire lenne szükségem). Ettől függetlenül imádom, mert sokat kaptam is tőle, csak vannak dolgok, amiket hiányolok, amikre szükségem lenne, de hiába beszélném meg, nem értené meg...

Szóval, most elballagtam, és a tanárommal tartom a kapcsolatot, találkozgatunk, és úgy érzem pár nap után, hogy muszáj felkeresnem, hogy mi van vele, hogy van, nincs-e szüksége segítségre... Hiányzik, felnézek rá, tisztelem, és fontos, hogy boldog legyen.

Szégyellem, hogy ennyire ragaszkodó vagyok, és sokáig nem tudtam kifejezni magam, de aztán egy nap elmeséltem neki a rövid kis életem, és nagyon megértő volt...

Szerintetek nem gáz, hogy lány létemre ennyire ragaszkodom egy másik nőhöz? Nekem elég furcsa... Mintha valami bajom lenne, vagy nem tudom. Betegesen sokat gondolok rá, hogy ugyan jól érzi-e magát... Ő a 2. anyukám.


Nem baj, hogy találkozgatom vele? Van ennek az egésznek értelme? Velem van a baj?

Segítsetek! :(


2010. júl. 27. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa... de miért aggódsz, hogy boldog e? Nekem úgy tűnik neked van rá szükséged, nem neki rád, akkor hogy is van ez? :)
2010. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
egy idő után a terhére leszel a túlzott ragaszkodásoddal és akkor nagyon fog fájni h elutasítja a találkákat meg a telefonhívásaidat szal még most állj le
2010. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen, nekem van rá szükségem, jólesik, mikor felhív, és elhív fagyizni vagy ilyesmi... Nem tudom, mi van velem. Szerettem volna az ő útját követni, vagyis tanár lenni, de nem sikerült a felvételi, így most kicsit kikészültem. Ő a példaképem. :)

Az meg, hogy miért aggódom érte, hogy boldog-e..., mert nagyon szeretem, rengeteg dolgot köszönhetek neki, de nemcsak emiatt, hanem mert egyszerűen fontos...

Nem tudom el sem magyarázni. :(

2010. júl. 27. 17:25
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem sűrűn keresem, általában megvárom, hogy ő hívjon, azért tudok alkalmazkodni. :)

Ő szokott keresni legtöbbször, és olyankor találkozunk, beszélgetünk egy csomót, sétálunk...

Olyan ez, mintha a saját anyukámmal nem élnék együtt, de jó lenne a kapcsolatom...

2010. júl. 27. 17:26
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nem zaklatod és ő keres inkább, akkor ilyen szempontból nem gáz. De szerintem ez az anyukádnak rosszul eshet, inkább kérj tanácsot, hogy tehetnéd rendbe a kapcsolatodat az igazi anyukáddal. A tanárnőnek van gyereke?
2010. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Anyukámat nem zavarja, hogy találkozgatom vele, viszont azt nem tudja, hogy nagyon kedvelem, és már most többet köszönhetek neki...


A tanárnőnek van 3 lánya és egy fia, de ők már külön élnek, viszont nagyon jó a kapcsolatuk, mindig mesél róluk, egyikőjüket személyesen ismerem, mivel ő is tanár.

2010. júl. 27. 17:41
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
ez beteges
2010. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ő szerintem nem csak a 2. anyukád, hanem egyben a legtöbb barátnőd is. :)
2010. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen, legjobb mindenben szinte. Nincsen olyan barátnőm akivel mindent megtudnék beszélni, akire rábíznám magam, Ő viszont mindig meghallgat, velem van, és nemcsak udvariasságból teszi, hanem mert kedvel nagyon, mivel megmondta.


Beteges? :(

2010. júl. 27. 17:50
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem beteges. Igazából, nem is értem mi a problémád.
2010. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!