Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Társ az ilyen? Párom elakar...

Társ az ilyen? Párom elakar hagyni mert szüleim lebetegedtek

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 17:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Nem igazi társ, ha rögtön lelép, ha vmi nehézség adódik.
2020. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem az. Előbb-utóbb mindenki szülei megöregszenek és lebetegszenek. Az övéi is. Erre nem gondolt még sosem? Sorsára fogja őket hagyni? Vagy neki nincsenek is? Csak tudjon róla, vele is egyszer ez lesz...
2020. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha ezért elhagy, akkor jobb is, hogy megszabadulsz tőle.
2020. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem azután hagyott ott, hogy édesanyám meghalt anno, mert unalmas volt, hogy rossz kedvű vagyok. Mikor talpra álltam, akkor ott pitizett. Múltkor ránéztem facen, hát ugyanolyan szánalmas, mint volt, szerencse, hogy megszabadultam tőle, mert nagyon "unalmas" életem lett volna vele.
2020. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Ez eléggé kevés info. Mennyire betegek? Teljesen magatehetetlenek? Mit takar, hogy ápolni kell őket? Mellette dolgozni tudsz továbbra is? Mennyire van ez hatással a magánéletetekre. Azért én megértem a párodat, ha nem tetszik neki, hogy ezentúl nem tudtok találkozni, vagy oda is kell költöztetni a szülőket és nem lesz életetek. Ha meg neki kell ezentúl eltartani mindenkit, akkor pláne.
2020. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindenki alkalmas erre valaki Mèg csak nézni sem tudja,mondom ezt úgy hogy van ilyen irányú végzettségem. neki nem a szülei másképp gondolja és igen nem mindegy milyen mértékben 0-24ig ápolnod kell?

Mert akkor a kapcsolatnak kuka tényleg.

2020. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
68%
Ilyen szívtelen embereket:( Szerintem ne bánd ha elhagy mert nem is szeretett igazán, ha ezért el tud hagyni.
2020. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Mit történt manapság a "jóban rosszban"-nal?
2020. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
A kapcsolat létrejöttében te is benne voltál, nyilván nem ez az első és egyetlen eset, amikor a kiegyensúlyozatlanság felmerült.
2020. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Belegondolva ebbe a helyzetbe, én legalább megpróbálnám. Ha 2 3 hónap után úgy látnám, hogy nekem ez sok, akkor gondolkoznék a szakításon. De ha a párod még esélyt sem ad, akkor ez csak egy kifogás, hogy szakítsatok.
2020. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!