Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés

Most értettem meg igazán hogy bár Pesti vagyok de sokan nem dolgoznak virus miatt vagyis sok embernek van tartalek penze. 21 eves egyetemista vagyok szuleimnek semmi penze megtakaritott penze nincs apam dolgozik ugyanugy anyam meg most tappenzen van betegseg miatt de eddig sem kapott a munkahelyen 120 ezer forintnal tobb fizut pesten. Ennek is en iszom meg a levet mert penzt nem tudnak adni es penz nelkul ugye nem lehet letezni ezert diakmunkazak de mivel ez fizikai munka ezert be kell jarni es volt olyan hogy ramszoltak hogy miert nem vagyok otthon? Ha nem dolgoznek ehen halnek sot ha lenne majd kijarasi tilalom szinten hisz az allam nem ad pénzt senkinek.

21/f


2020. márc. 19. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Kijárási tilalom alatt úgy tudom, dolgozni lehet menni meg boltba, patikába.

Amúgy szerintem huszonévesen keveseket tartanak el maximálisan a szülei. Sokak rászorulnak a diákmunkára. Nekem igényem is volt arra, h.legyen saját keresetem. Ne kelljen a szüleimnél kuncsorogni.

Tanulj a hibájukból. Te a jövőben törekedj jobb munkahelyre, ahol tudsz félrerakni.

2020. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a túlnyomó többségnek nincs tartaléka, pláne nem több hónapra elegend ő.
2020. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Képzeld, nagyon sokan azért nem halunk éhen mert dolgozunk.

Most az a bűnük a szüleidnek, hogy még kell mozdulnod. Szegény.

2020. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!