Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az érdekházasság...

Mit gondoltok az érdekházasságokról?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azokra a házasságokra gondolsz, ahol az egyik fél nagyon gazdag és nagyon öreg vagy simán nagyon gazdag? Vagy akik állampolgárságért házasodnak össze? Vagy azokra akik egy gyerek miatt kelnek egybe?
2010. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem díjazom tűlzottan.
2010. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akinek érdeke, csinálja. Csak aztán ne panaszkodjon.
2010. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
79%
Mit értesz érdekházasság alatt? Én az anyagi megfontolásból megkötöttet. Ha erre vonatkozik a kérdés, a véleményen, jó dolog, mert minimálbérből éhen halsz Magyarországon. Egy szegény ugyan miért menne egy tehetőshöz, ha nincsenek érzelmek. Csakis ezért, ha lehetősége van, tegye, igaza van!
2010. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
semmi bajom velük, egyedül akkor mennék hozzá bárkihez, ha valami hasznom is származna belőle, mondjuk gazdag, vagy gazdag-öreg a pasi. (Egyébként nem tervezek ilyesmit..) Igazából szerintem ez mindenkinek magánügye, nekem meg nem szokásom mások dolgain agyalni...
2010. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a házasságok 90%-a Magyaországon érdekházasság. Vidéki nagyvárosból írok, itt trend lett, hogy a nők eltarttatják magukat a férfiakkal. Pasi a lóvét odadobja, költőpénz van, természetesen meg is csalja a nőt. És ez kívülre nem annyira látszik. Ez egy életforma.
2010. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy lányt,aki rettenetesen csoró volt és csoró volt a pasija is akit nagyon szeretett.De elhagyta szerelmét egy nagyon gazdag férfi miatt.Van két gyerekük is.A lány boldogtalan,mert párja alig törödik vele.Sokat sír ott ahol senki sem látja a régi szerelméért.Elitélem,mert elfelejtette honnan jött.Hihetetlen stilusa lett,pedig jóban voltunk és kedveltem.Ma már csak köszönök neki.Lassan észre veszi,hogy barátai sem maradnak.Egy maradt neki,de az szintén "aranyásó".
2010. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem a házassággal sem az érdekházassággal nem szimpatizálok. Az érdekházasság egy visszataszító dolog, ha az ember házasodik azt szerelemből tegye és azért mert tényleg akarja én így gondolom, annak ellenére is, hogy nem vagyok házasság párti.
2010. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom ezzel feltéve, ha mindkét fél tisztában van a helyzettel. Tehát mondjuk a tehetős ember tudja, hogy a párja a pénze miatt választotta. Azzal hitegetni viszont valakit, hogy szeretem, miközben csak valami más érdek motivál (legyen az a pénz, az állampolgárság vagy bármi), gusztustalan dolog.


Egyébként egyáltalán nem érdekel, hogy ki miért házasodik, sőt az sem, hogy házasodik-e egyáltalán. Ez mindenkinek a saját dolga, mindenkinek magának kell a döntésével együtt élni és a tükörbe nézni.

2010. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a pénzen alapuló érdekházasságról van szó. Ha bírja valaki gyomorral, hát csinálja, én nem bírnám.

A másik fél meg annyira hül..e hogy át lehet verni, akkor megérdemli.

2010. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!