Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy anyám ne...

Mit tegyek, hogy anyám ne zaklassa apámat?

Figyelt kérdés

Már rég elváltak, apámnak csináltam messengert, és anyám rögtön bejelölte, írkál neki, és nem tudja, hol a határ. Mondtam apámnak, hogy ne vegye figyelembe, de itt nem is erről van szó, hanem hogy miért csinálja ezt? Miattam vannak csak kapcsolatban, ha a pénzügyeket beszélik meg, de anyám úgy kezeli őt, mint egy régi jó barátot.

Hogy lehet valaki ennyire indulatos zéró önreflexióval? Apámat is idegesíti.


2020. ápr. 14. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Te semmit ne tegyel. Felnott emberek, ha egymas kozott ezt nem tudjak elintezni, az az o bajuk. Gondolom a valas sem volt veletlen.
2020. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát de zavar! Anyám egy nárcisztikus pióca, és már nem bírjuk elviselni.
2020. ápr. 14. 10:45
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Teged miert zavar? Mi kozod hozza amugy?
2020. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogyhogy mi közöm hozzá? Inkább ne írj, kérlek
2020. ápr. 14. 10:49
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Messengeren letiltani?
2020. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Arra jutottunk, hogy letiltani nincs értelme, mert minimális kapcsolatnak muszáj lennie közöttük. De már az őrületbe kerget minket a viselkedése.
2020. ápr. 14. 10:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha apukádat idegesíti, akkor tiltsa le. Ha nem akarja, akkor egyszerűen ne reagáljon az üzenetekre, csak akkor, ha fontos dologról van szó (mint írtad, pénzügyek). Ez csak apukád határozottságán múlik, ezt te nem tudod meglépni helyette.

Ne legyen már ennyire gyenge! Elvált, mert anyukád az agyára ment és most ugyanott folytatja. Álljon már a sarkára és jelölje ki a saját határait, hogy eddig és ne tovább.

2020. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen esetben szerencse, hogy elváltak :) Én csak egy like jelet küldenék anyukádnak minden egyes butaságért, amit ír, az elég idegesítő tud lenni
2020. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem ismered anyámat... gyöngyszem a kontrollhiányosok között is. Ha nem reagálunk neki, akkor felhív naponta 50x is, zaklat, fenyeget, manipulál. Én még a rendőrségre is gondoltam, de sokat nem tudnának tenni, + csak agresszívabb lesz.
2020. ápr. 14. 11:09
 10/11 anonim válasza:
100%

teljesen megertem hogy idegesit nem is ertem hogy anyukad miert csinalja...nem lehetne szoba hozni neki hogy miert csinalja es elmondani neki hogy zavar?

amugy en orulnek ha legalabb beszelnenek egymassal az elvalt szuleim de megertem teljesen h idegesit titeket

2020. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!