Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell még egy lapáttal...

Miért kell még egy lapáttal rátenni, ha az embernek baja van?

Figyelt kérdés
Miért csinálják azt a családtagok,hogyha valami nagy baja van az embernek és alapból ideges(és ők is tudnak róla)akkor cseszegetik az embert?És még ők sértődnek meg,ha nem úgy szólsz hozzájuk-mert ugye teljesen jogos a részükről,hogy akkor b*szogatnak,amikor alapjáraton ideges vagy,de te nem oszd ki a fejüket.Szerintem ilyenkor tekintettel kellene lenni arra,hogy a másik rosszul érzi magát és nem saját magukat sajnáltatni,hogy "már megint hogy beszélt velem,bevágom a sértődöttet"A f*szom már kivan,komolyan.Én toleráljak mindenkit,meg mindenki sajnáltathatja magát,de rám nem kell tekintettel lennie senkinek sem?
2010. júl. 26. 19:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
hmmm...hát igen.De most kivételes eset történt mégis.Ma reggel kimentem és tök kedvesek voltak :)) azt hiszem jó úton haladunk.Eddig még sosem történt ilyen a részükről és most nagyon örülök neki.
2010. júl. 27. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!