Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit gondoljak...

Szerintetek most mit gondoljak erről? Tudom piti dolog, de azért megkérdezhette vna.

Figyelt kérdés
Kölcsönadtam egy felsőmet egy barátnőmnek. Már kb 2 hete. Most voltam nála, visszaakartam kérni, de mondta, h most lett kimosva. Mondom nem kellett vna kimosnod, mire ő, dede hisz felvettem... Aztán egy közösségi oldalon látom, h a baráátnőm abban a felsőben bulizott. Kicsit meglepődtem, nem lett vna vele semmi gond, de akk legalább szólhatott vna utólag, nem??? És nem mondott róla semmit. Szerintetek flhozzem majd neki? És ne értsétek félre itt nem magáról a pulcsiról van szó, hanem, h kérdezés nélkül felvete. egalább szólhatott vna...
2010. júl. 26. 15:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ha ennyi idő után sem adta még vissza (pedig szóltál neki érte), - figyelem a dátumot -, akkor igenis légy határozott és szólj neki nyomatékosan, hogy márpedig neked is kell a felsőd, mert azt szeretnéd felvenni a hétvégén... Nehogymár!!!! Azt hiszi, majd úgy is elfelejtkezel róla.

A lányom is olyan típus, hogy 8-10 féle ruhája van állandóan ennél, meg annál a barátnőjénél... Én pedig totál ki vagyok akadva, mert nem azért adok érte nem kevés pénzt, hogy úgy kelljen visszakunyerálni. Volt már ebből vitánk a kisasszonnyal, neki meg oly mindegy... Hát ne legyen! :)

2010. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen ilyen barátnőm,de ő nem kérte hanem elvette ami kellett és amikor szóltam h a felsőm kéne vissza és ő erre hozzám vágta és ondó fúszálak homok is volt rajta hát rendesen beolvastam neki,aztán kértük h húzzon el a a lakásból,albiban volt ez az egyetemen.

28N

2010. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ilyen már velem is történt 2 hét után vissza kértem a kölcsön adott ruhát,hát kedves ismerősöm nem találta majd vissza adja,eltelt még 5 nap még mindig nem nincs meg aztán elment hozzá és megmondtam neki,hogy na akkor vagy most adod vissza a ruhámat vagy kifizeted kicsit bunkónak kell lenni,igaz nekem is kellemetlen volt,de legalább meg van a ruhám és azóta egy zsepit sem mer kérni tőlem:D
2010. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!