Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit gondoljak...

Szerintetek most mit gondoljak erről? Tudom piti dolog, de azért megkérdezhette vna.

Figyelt kérdés
Kölcsönadtam egy felsőmet egy barátnőmnek. Már kb 2 hete. Most voltam nála, visszaakartam kérni, de mondta, h most lett kimosva. Mondom nem kellett vna kimosnod, mire ő, dede hisz felvettem... Aztán egy közösségi oldalon látom, h a baráátnőm abban a felsőben bulizott. Kicsit meglepődtem, nem lett vna vele semmi gond, de akk legalább szólhatott vna utólag, nem??? És nem mondott róla semmit. Szerintetek flhozzem majd neki? És ne értsétek félre itt nem magáról a pulcsiról van szó, hanem, h kérdezés nélkül felvete. egalább szólhatott vna...
2010. júl. 26. 15:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Figyelj,igen kissé sértő,de én nem csinálnék ebből ekkora ügyet főleg akkor nem ha a poló vissza jut hozzád sértetlenül kölcsön adtad neki,nála maradt aztán nagyon megtetszett neki és felvette egy bulihoz ez aztán még nem olyan nagy bűn,de tény,hogy megkérdezthette volna. A te helyedben nem két hetet vártam volna a felső vissza kérésével,főleg ha ennyire kedveled ezt a ruhát.
2010. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

tényleg piti dolog és szerintem ne hozd fel.Nem azért,mert mindent el kell nézni másoknak,de ez tényleg nem érdemes rá.Figyelj,el tudom képzelni a szitut,kimosta,bulizni indult,végigpróbált 100felsőt az övéi közül,egyik sem volt jó,gondolt egyet HIRTELEN,felvette a tiédet.Nincs ebben feltétlenül semmi rossz szándék.Hagyd az egészet.

21/L

2010. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kölcsön adtad Neki, de azért elmondhatta volna, hogy volt benne bulizni. Vagy hogy mikor vette még fel.
2010. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
ha jó barátnőd ne csinálj ebből problémát!
2010. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Sztem igazad van.És ha kapnék kölcsön valami ruhát,úgy ahogy a barátnőd akkor kimosnám és rögtön visszaadnám.Sztem kicsit gáz ez így hogy azért adod neki oda hogy nem fázzon aztán meg felveszi bulizni:S
2010. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nah,m1 nem hozom fel neki. Lehet én vagyok ilyen "izé" de akk is. Nah mindegy...
2010. júl. 26. 19:35
 17/23 anonim ***** válasza:
nekem jópár ruhám van az egyik barátnőmnél (inkább haver), és nem kértem vissza tőle őket. van egy öv amit nagyon szerettem, alapból ilyen koptatott féle volt, annyit hordta, hogy már szinte fehér, ezért az egyért fáj a szívem egy kicsit, így már nem is kérem vissza tőle. de különösebben lesz.arom. előző oldali 70%os vagyok, aki azt mondta, hogyha nincs baja akk nem gáz.
2010. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Még mindig nem adta vissza, pedig már szóltam neki. Nah ezmár bunkóság, nem? Am meg sztem nekemvan azam, mert odatam neki, de nem bulizni, koncertekre abba menni.

És olyan kedvesen mondta, h kimosta. Én meg: Minek egyszer vetted fel semmi baja nem lett. Mire ő: áh, de akk is felvettem... Még ilyenkor sem mondta el, h felvette...

2010. aug. 5. 13:04
 19/23 anonim ***** válasza:
Talán mert ismer és fél,hogy letolod,nem:) ?
2010. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tényleg megkérdezhette volna, de szerintem légy nagyvonalú és ne tedd szóvá.:-)
2010. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!