Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit gondoljak...

Szerintetek most mit gondoljak erről? Tudom piti dolog, de azért megkérdezhette vna.

Figyelt kérdés
Kölcsönadtam egy felsőmet egy barátnőmnek. Már kb 2 hete. Most voltam nála, visszaakartam kérni, de mondta, h most lett kimosva. Mondom nem kellett vna kimosnod, mire ő, dede hisz felvettem... Aztán egy közösségi oldalon látom, h a baráátnőm abban a felsőben bulizott. Kicsit meglepődtem, nem lett vna vele semmi gond, de akk legalább szólhatott vna utólag, nem??? És nem mondott róla semmit. Szerintetek flhozzem majd neki? És ne értsétek félre itt nem magáról a pulcsiról van szó, hanem, h kérdezés nélkül felvete. egalább szólhatott vna...
2010. júl. 26. 15:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a kulcsmondat: "Kölcsönadtam egy felsőmet egy barátnőmnek."

Akkor viszont nem értem mi a gond.

Kölcsönadtad, ergo megengedted, hogy felvegye. Nem?

2010. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha kölöcsönadtad, nem értem a problémát.
2010. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

nem azért adtad neki kölcsön h felvegye? amúgy...

csak kérdem...

2010. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kölcsön adtam neki egy alkalomra, mert hideg volt amikor ment haza. Gondoltam, h utána visszadja, ésnem kell 2 hétig várnom rá(am még most se kaptam vissza) és nem abban jár bulzni..
2010. júl. 26. 15:52
 5/23 anonim ***** válasza:

Miért kérte volna kölocsön, ha nem akarta volna felvenni?

Magyarázd már el, mire gondolsz?

2010. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Bocs, éppen megmagyaráztad :-)
2010. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én értem mit mond , de nem hiszem hogy ez nagy gond :S Elvileg nem tiltotad meg neki hogy nem veheti fel nem ?
2010. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem prsze ne tiltottam meg. De nem kellett vna megkérdeznie??
2010. júl. 26. 16:08
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, meg kellett volna kerdeznie. Mondjuk en nem csinalnek problemat a dologbol, de ettol meg ez eleg bunkosag.. Ha azert keri kolcson a pulcsid, mert este hideg volt, akkor az az alap, h masnap visszaadja, vagy amikr legkozelebb talalkoztok. En nem vennem fel kerdes nelkul senki mas ruhajat.
2010. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
ha nem lett semmi baja akkor nem gáz.
2010. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!