Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet szerintetek?

Mennyibe kerülhet szerintetek?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon [link] azt írják, hogy elérhető az átlagemberek részére is a partner hűségének a megállapítása. Szerintetek mennyibe kerülhet?
2010. júl. 25. 15:36
1 2
 1/11 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
57%
Én megállapítom ingyen : valami tuti nincs rendben ha magánnyomozót akarsz küldeni a férjed/feleséged után.
2010. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
ha átlagembernek is elérhető akkor valószínű ki tudod fizetni,de ugy tudom ilyenkor benzin stb költséget is felszámolnak,egyszer azt hallottam h kb.4-5000ft/nap,de a nyugalmad miatt megéri,vagy esetleg egy ismerősöd ha megkéred erre?kis pénzt adsz neki és mindenki jól jár
2010. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
82%

am fél perc volt megkeresni :

[link]

2010. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
A magánnyomozói munka sokrétű, összetett tevékenység, ezért a munkadíj és a várható költségek általános mértékéről, sem a megbízó, sem pedig a munkát végző pénzügyi érdekében, a konkrét feladat részleteinek ismerete nélkül felelősségteljesen nem lehet nyilatkozni. Minden ügyet egyedi elbírálás alapján kell mérlegelni, felmérni a megbízó igényeit és az ezekkel járó várható költségeket, és csak ezek ismerete alapján lehet a munkadíj, valamint a járulékos költségek összegét megállapítani.
2010. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
15.44-es. 4-5000 Ft???? Szerintem te nagyon el vagy tévedve, az még a benzinköltséget sem fedezi. Ráadásul 24 órára??? az inkább 40-50.000 Ft/nap!
2010. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15:48-as én ezt hallottam régebben,de azt nem irtam h igaz is,léci a kérdezőre koncentrálj ha lehet.
2010. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Én hallgattam a mr1-n egy műsört és pont ez volt a téma.Napi szintem kb100E ft. De azt mondta a nyomozó ez felesleges dolog. Ésszerűbb és olcsóbb ha leadsz egy napirendet arról,hogy mit csinál a párod (műszak vége)után és csak arra az időpontokra fogadsz magándetektívet.
2010. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Én asszem pont vele dolgoztattam egy egészen más ügyben, és tényleg nem volt drága.
2010. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod nyugalmas életet él, akkor a járulékos is kevesebb, de ha "kiszállásra" megy, meg gyakran van "üzleti tárgyalása", akkor ezt at utat a magándetektív is bejárja majd vele. Most mi a jobb? Ha gyanakszol, vagy ha biztosra mégy. Ha ez utóbbi, akkor ne sajnáld a pénzt, de aztán tudj is lépni a tények után! Addig meg forgasd át a zsebeit, fiókjait! Érdekes dolgokra lehet akadni néha.
2010. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Én egy ilyen után tuti elhagynálak. Sőt, már a gondolat miatt is.
2010. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!