Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire bunkó?

Hogy lehet valaki ennyire bunkó?

Figyelt kérdés

Van 2 öcsém és nagyon utálják a barátomat. Még nem tud teljesen magyarul de egész jól halad. Sajnos sokszor csúfolják az öcséim és néha azt se tudja szegény, hogy miről van szó. Pedig már a halálát is kívánták nem is egyszer. Beszélni se lehet velük mert meg se hallgatnak, ha meg meghallgatnak akkor vagy elkezdenek röhögni vagy úgy csinálnak mintha nem történt volna meg az egész beszélgetés. Ez nekem rosszul esik...ő is ugyanolyan ember mint ők, bezzeg ha velük csinálná ezt valaki akkor már nem is tudom mi lenne. Amúgy tudja, hogy utálják és mégis próbál mindig kedves lenni...csak kár, hogy ők ezt figyelembe se veszik. A szüleim és a húgom szeretik őt, de az öcséimmel nem tudnak mit csinálni.

Ilyenkor lehet valamit csinálni? Azért mindent ő se nyelhet le. És szerintetek, hogy lehet valaki ennyire bunkó, hogy a másik halálát is kívánja? Én nem tudom megérteni...

19/L


2010. júl. 25. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
én a helyedben akkorát lekevernék nekik, hogy leszakad a fejük...egyszer tedd meg hátha tanulnak belőle
2010. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos sokan nem tolerálják a külföldieket, főleg azokat, akik nem teljesen europidok. :(

Nálatok is ez áll fenn a barátodnál?

2010. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy az első mondja, pofozd fel őket. Vagy a szüleidre bízd a dolgot... de szerintem vagy elég idős ahhoz, hogy higgadtan megneveld az öccseid.
2010. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha a barátod következetesen kedves marad velük, egy idő után felhagynak a piszkálódással. Szerintem ez provokáció, arra várnak, hogy a srác egyszer kiakad, és akkor végre összefoghatnak valaki ellen, és közösen utálhatják. Kérd meg, hogy legyen türelmes, sőt, kimondottan kedves velük... Ha normális emberekről van szó, egy idő után már inkább szégyellni fogják magukat. Mióta tart a dolog?
2010. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő japán. Hát már 1 éve együtt vagyunk, eleinte nem voltak ennyire durvák...kb fél éve ilyenek. Én csak le szoktam szidni őket.
2010. júl. 25. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ilyen szituáció volt egyik rokonommal.

Ne vidd haza a párodat, vagy mond meg a szüleidnek, hogy tegyék helyre a büdös kölkeit, vagy arra az időre amíg ott van a kedvesed menjenek át valamelyik haverhoz.

Ne hagyjátok, hogy ez legyen a hobbijuk, hogy szegény gyereket piszkálják!

Tényleg beszél ezt meg minél hamarabb a szüleiddel!

2010. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy kéccá, sok ocó! :D
2010. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utsó: azok a kínaiak ;)
2010. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!