Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "A pasik olyanok int a gyereke...

"A pasik olyanok int a gyerekek, nem szabad mindent tudniuk, mert akkor nem lesznek boldogok" Igaz ez a kijelentés?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 23:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Mire gondolsz ha a szülök ölik egymást abból érdemes a kisgyereket kihagyni ő nem érti hogy ki csalt meg kit nem is érdekili őt csak a szeretet élteti amit mindkétt szülönek sugározni kell.
2010. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
ez a kijelentes hulyeseg
2010. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ááá...a jó öreg nemek harca!:)Szerintem fölösleges ezen vitázni,hisz nincs külső szemlélődő.:D Lehetetlen itt rendet tenni és tök fölösleges az erőfeszítés! Hallotam már psit aki szerint a nők csak arra valók,hogy szopjanak és hallottam már nőről aki olyan volt mint a piros hetes:Mindent vitt!!Kisemmizte a férjét,pedig jó ember volt! Soha nem lesz egyet értés!Van egy mondás:Férfi és nő soha nem fogja megérteni egymást mert mind a kettő mást akar!A férfi a nőt,a nő a férfit.
2010. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ezt a mondatot még nem hallottam. A férfiak pont annyira gyerekek, mint mi nők csak különböző dolgokban és helyzetekben tudunk 'elanyátlanodni'.

Azt a kijelentést sok nálam idősebb nőtől már hallottam jó tanácsként, hogy 'döntsd el, hogy boldog akarsz lenni vagy, hogy igazad legyen.' És ez nagyon igaz. Egy kapcsolatban megtanulja az ember, hogy körömpiszoknyi hülyeségekért felesleges drámákat csinálni és kellemetlen hangulatot.

2010. júl. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jelzem lehet esetleg művelődni, olvasgatni is ha már itt van nekünk az Internet.

Egy blőd, ostoba dolog ezt a mondatot a feminizmussal összehozni, ezt a mondatot mondhatja klasszikus háziasszony de még férfi is.

Egy minimális szintű gondolkozási képesség nagyon jót tesz az egészségnek.

A feminizmus a 60-as, 70-es években volt militáris, katonás, konfliktuskereső mozgalom. A feminizmus új hulláma (90-es évek) már sokkal lágyabb, a két nem ellentétét nem kiélező szociológiai irányzat lett, amihez rengeteg férfi csatlakozott.

2010. júl. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Imádom, amikor ránk akarják fogni a feminista dolgot, meg az egyenjogúságot, holott ezt nem mi intéztük el, régebben volt, mint mi...
2010. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jééééé, én azt hittem, hogy a nők is emberek és ugyanolyan jogaik vannak....miért nem?


A kijelentést nem értem. nem vagyok feminista, de ugyanolyan jogaim vannak mint egy faszinak, és akinek ez nem tetszik, annak nyomok egy műbránert a seg*gébe....

Lehet sorba állni:D

2010. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

'Ránk akarják fogni a feminista dolgot'

'Nem mi intéztük el.'


:))


Édesjóistenem buta vagy mint a tök, neked tényleg nem is kell megkísérelned gondolkozni, elég ha tudod, hogy be kell állni esőben az eresz alá.

2010. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!