Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "A pasik olyanok int a gyereke...

"A pasik olyanok int a gyerekek, nem szabad mindent tudniuk, mert akkor nem lesznek boldogok" Igaz ez a kijelentés?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 23:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem, csak a feminista nők gondolják így.
2010. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mi az a feminista? Az olyna mint a hímsoviniszta? De az mi?
2010. júl. 24. 23:06
 3/18 anonim válasza:
57%

Igen a feminista az aki a nők egyenjogusága mellett van meg kűzd.Most hogy olvastam azt a kérdést ahonnan van az idézet, véleményem szerint néhány nőnek megkelett volna mradnia a főzésnél szülésnél és ha a férfi beszél, akkor fogják be a szájukat.

És természetesen nem általánosítok csak egy kis rétegnél lehet tapasztalni.

2010. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Ezt csak azok a nők vallják, akik azt is, hogy a férfi csak a szexre jó meg arra, hogy eltartsa őket. Magyarul azok, akik nem szerelemből vannak együtt a párukkal és felsőbbrendűnek gondolják magukat a férfinél.


Szerintem ez nem igaz.

2010. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
43%

23:10-el értek egyet.


egyenjogúságot akarnak aztán úgyvan mint a cigányoknak, mindig egy kicsit több a joguk és még mindig többet akarnak

2010. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a férfiak sokkal szemetebbek mint a nőknél, én már képtelen vagyok egybe is megbízni, tapasztalom körülöttem, hogy a férfiak lecserélik a feleségüket fiatalabbra, a nők folyton szerelmi bánat miatt szenvednek, és van egy jó barátom aki a nőkről olyanokat állít hogy csak "dugni jók" ... erős kijelentés, amit a kérdező tett fel, de szerintem mindkét rétegbe vannak mocskos emberek. Sajnos egyre kevesebb van az önzetlenül szerető férfiakból/nőkből
2010. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
A pasikat behelyettesítheted nőkkel, anyukákkal, apukákkal, nagymamikkal, főnökökkel stb. Ez mindenre igaz. Erre találták ki a kegyes hazugságot.
2010. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

23:12

Ezt édesanyádról is így gondolod, ugye?

2010. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy meg direkt provokálásnak írta az illető, a kérdésben leírt szösszenetet.
2010. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
61%
23:22 kössz, hogy személyesre tereled a szót, anyám nemharcol a jogaiér mivel nem hiszi, hogy alsóbb/felsőbbrendű, viszont ismerek nem 1 olyan 'csaj't aki domina (vagy legalábbis azt hiszi)
2010. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!