Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog? Vagy csak én...

Normális dolog? Vagy csak én gondolod igy hogy nem. (vagy én voltam szemééét? )

Figyelt kérdés
van egy barátnőm aki mellesleg a legjobb barátnőm. sokat vagyok vele szinte egész nyarat vele töltöttem ő sose akar hozzám átjönni nekem meg már kicsit kellemetlen hogy mindig én megyek.ha hivom sose jön ha pedig engem hivnak nekem kötelező válik és tényként éállitják fel hogy megyek. nekem nincs is annyi pénzem és néha ugy érzem le néznek. mutkor azt mondtam hogy nem vagyok otthon és egy másik barátnőmmel töltöttem a napot amikr haza kisértem a legjobb barátnöm apukája észre vett és ezt el mondta l.barátnőmnek és ebből lett a cirkusz hogy én milyen vagyok hogy mással töltöm a napot és a szülei is kérdezték hogy mitcsinált velem hogy mással vagyok stb.. (nem értem mért kénne állandóan csak vele lennem) mi a véleményetek?
2010. júl. 24. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy önzö.Csak kapni szeret, adni nem.Pedig a barátság épp erről szól(na).
2010. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :) én a szüleitől is kibuktam jah és azt nem tettem hozzá hogy cseszegetnek is beszólnak stb...
2010. júl. 24. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem normális, jól gondolod. A csajnak - barátnődnek nem nevezném semmiképp sem - fel kell fognia, hogy neked is van életed, ami nem csak az övé. Ha cirkuszol amiatt, hogy más is létezik, nem csak ő, ne foglalkozz vele, majd lenyugszik, ha meg nem, az már az ő baja. Neked pedig igazad van, és nem voltál szemét, az általad barátnőnek nevezett lány sokkal inkább az veled. Ne hagyd, hogy ellehetetlenítsen, barátkozz másokkal is, lehet - sőt, valózínű -, hogy sokkal normálisabb társaságod lesz. Amúgy nem te tettél fel korábban hasonló kérdést?
2010. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megéri egyáltalán vele maradni?
2010. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is nem voltál szemét. Akkor lenne a felháborodás jogos, ha megígérted volna a legjobb barátnődnek, hogy vele töltöd a napot, és lemondod egy másik barátnőd miatt.


Ennek a legjobb barátnődnek vannak más barátai? Vagy magányos? Beszéltél már vele arról, hogy miért nem ő megy hozzád, talán nem szereti a tömeget, nem szeret kimozdulni? Vagy még ő maga sem tudja megfogalmazni a dolgot?

Nem teljesen világos a leírásból, hogy csak az apukája akadt ki, mikor meglátott, vagy a legjobb barátnőd is szemrehányást tett? Nem lehet, hogy amikor a szülei azt mondták, hogy: mit csinált veled, hogy mással vagy, azt nem is gondolták olyan komolyan, csak fura volt nekik, hogy most kivételesen nem vele vagy, már ha tényleg sokszor vagy náluk.

És tényleg lenéznek, mert nincs annyi pénzed, biztos, vagy csak így érzed? Csak a szülei, vagy a legjobb barátnőd is lenéz? Ha tényleg a legjobb barátnőd, akkor megbeszélhetnétek a dolgokat, szépen higgadtan... úgy hogy ne bántsd meg.

2010. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nem ez az elsö kérdésem erről. nincs neki más abrátnöje csak én de mondta hogy ö nála si volt vaalaki sztem 2 ember is mégsem akadtam ki. neki mért kell? tudom hogy elnézznek meg minekkel olyan dolgokat cisnálni amit csak őa akr és pénz be kerül és egy csomo emberrel meg tudom jol érezni magam hogy ne kerüljön pénzbe.
2010. júl. 24. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:

az ilyen tényleg nem barátnő, és jól írták előttem, h önző.

Szerintem rajtad kívül nincs is neki más, dehát nem is csodálom ilyen felfogással!

2010. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, nem véletlen, hogy nincsenek mások rajtad kívül, mivel nem bírják elviselni őt. Próbálj meg kitörni ebből a "barátságból", és olyanok társaságát keresni, akikkel jól is érzed magad (mivel írtál róluk, gondolom, akadnak mások), az meg ne érdekeljen, mit gondol a csaj családja, az se, ha ő kiveri a hisztit, hidd el, minden zsák megtalálja a foltját. Mikor a volt pasim hasonló módszerekkel (szülein keresztül) kezdett érzelmileg zsarolni az első napok után, kapásból dobtam, még arra se méltattam, hogy személyesen szakítsak vele.

És most már biztos vagyok benne, hogy korábban te voltál, kérlek, figyelj a gépelésre, vagy előbb írd wordbe és onnét másold át kijavítva. Második voltam.

2010. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válkaszokat. :)
2010. júl. 24. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!