Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti sem engedtétek...

Szülők! Ti sem engedtétek volna el a lányotokat (16)?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátnőm (ismeri személyesen anyám/apám) nemrég felhívott, hogy szeretné, ha elmennék vele, meg egy ismerősével a városba, mert lesz atlétikás program. Nem lettem volna olyan sokáig (akkor már elindultam volna, ha már sötétedik, mert ~10 percre lakom gyalog a városközponttól). Anyám meg a fejemhez vágta, hogy egy lánynak 7-kor otthon a helye :|. Pedig nyár van, világos is van. Apám simán elengedett volna.
2010. júl. 24. 19:07
1 2
 11/14 anonim válasza:
háát ez ismerös...az én szuleim nem engednek el sehova,hiába van ott összes haverom,minden jóból kimaradok,már tiszta hulyén érzem magam ,lassan már azt gondolom hogy a szuleim soha nem buliztak fiatal korukba. 16/F
2011. júl. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

OMG. 16évesen 7-kor otthon a helyed? Én 13éves vagyok és nekem azt mondják hogy 11-12-nél e legyek tovább sehol.

De ha olyan alkalom van akkor persze hogy elengednek, akár reggelig is. :). 12.-évesen voltam 1x egy rendes buliba hajnal 5-ig :D Szóval nem értem mit paráznak. :)

2011. júl. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Sajnos vannak ilyen szülök akár a multbéli események miatt akár még ma is vallási nézetek miatt. Szerintem próbáld meg kideríteni hogy mi az oka és beszéld meg velük. De semmi képp se lázadj mert akkor még szobafogság is jöhet mellé :S. Ha pedig nem jönne össze a beszélgetés

akkor apukád biztosan megérti és ráveszi anyud hogy fogjon vissza egy kicsit a szigorból.

2011. júl. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Sajnos vannak ilyen szülök akár a multbéli események miatt akár még ma is vallási nézetek miatt. Szerintem próbáld meg kideríteni hogy mi az oka és beszéld meg velük. De semmiképp se lázadj mert akkor még szobafogság is jöhet mellé :S. Ha pedig nem jönne össze a beszélgetés

akkor apukád biztosan megérti és ráveszi anyud hogy fogjon vissza egy kicsit a szigorból.

2011. júl. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!