Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szóljak a...

Mit csináljak? Szóljak a szüleinek?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm epilepsziás és nem veszi be a gyógyszereit. Számtalanszor láttam már hogy a szekrény mögé dobja őket és az anyjának azt mondja hogy bevette. Mi legyen? Szóljak a szüleinek? Amúgy 15 éves.

L/17


2010. júl. 24. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
még szép...ha nem teszed az életébe is kerülhet
2010. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezted tőle, hogy miért nem veszi be őket?
2010. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem de csak vonogatja a vállát.
2010. júl. 24. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp figyelmeztesd a szüleit. ha később baj éri, lelkifurdalásod lesz, hogy nem tetted, mert ez a kis bolond testi épségével játszik
2010. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleinek mindenképp. Lehet, hogy a lány megharagszik rád emiatt, és pár napig durci lesz, de rá fog jönni ő is, hogy az ő érdekében szóltál.
2010. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy tini. (nem akarom őket szidni) Beszélj vele, komolyan, őszintén, ha kell keress a neten elborzasztó dolgokat, és ha ezek után is ilyen buta marad, utána szólj a szülőknek! De számíts rá, nagy valószínűséggel meg fog rád haragudni, hiába segítesz neki, hogy egy komolyabb bajtól mentsd meg!
2010. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szólj mindenképp a szüleinek! Az Ő érdekében!
2010. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!