Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a szüleimnek?

Hogy mondjam meg a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Együtt nyaraltam több a barátnőmmel és az ő nővérével másfél hétig, és 4-szer is lefeküdtem vele. 3 alkalommal védekeztünk, de a 4 ,nél... nem, és a szüleink nem is tudnak róla, de mindenképp el akarom mondani nehogy nagyobb baj legyen. Hogy mondjam meg a szüleimnek, csak komoly válaszokat kérek és a legrosszabb h 14 vagyok :S
2010. júl. 24. 17:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
hule vok, elfelejtettem írni h nem lett terhes szerencsére
2010. júl. 24. 17:16
 12/17 anonim ***** válasza:
nem értem.te fiú vagy?
2010. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lett terhes akkor mi a gond? Ez a ti magánügyetek viszont mindig védekezzetek következőleg nem biztos, hogy ilyen szerencsések lesztek.
2010. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
igen fiú vok
2010. júl. 24. 17:24
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kapcsolatod a szüleiddel, szerintem nyugodtan mondd meg nekik, hogy mi a helyzet.Meg kell tanuldod, hogy akkor is jusson eszedbe a védekezés, ha valaki leteper.Nem hiszem, hogy joguk lenne leszidni, amiatt, hogy szexeltél, ha egyedül leengedtek a balcsira, max. amiatt, hogy nem vigyáztál.Sok sikert!
2010. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, nem értem... Állandóan csak azt írod, hogy így elírtad, úgy elírtad, aztán a javítást is elírtad... Alig lehet kibogozni valamit a történetből.

A barátnőd nővérével feküdtél le négyszer? Vagy a barátnőddel? Azt most már tudjuk, hogy fiú vagy (manapság már...).

Miért az a legrosszabb, hogy 14 éves vagy? Az, hogy nem tudsz csomót kötni a becses szervedre, miért nem gáz?

Sok még itt a kérdőjel...

2010. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

És csak úgy letepert??Azért tényleg védekezni kellett volna utolsónál.Csak állj eléjük,és mondd azt,amit a többiek írtak itt előttem.Egyébként a fiúknál amúgy is hamarabb megtörténik "a dolog"úgyhogy meg fogják érteni...CSAK azt ne mondd meg nekik,h az utolsónál nem védekeztetek...:)

üdv:)

2010. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!