Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám őt lerázni?...

Hogyan tudnám őt lerázni? (lent mindent leírtam)

Figyelt kérdés

Nos az van hogy van egy nagyon kínos unokatestvérem. Nem tudom őt sehogy lerázni ha keres mindig elküldöm a francba meg minden de nem veszi a lapot. Most összejöttem egy lánnyal és hát már félek hogy megint az lesz mint amit a multkor csinált. Követett minket aztán ahogy elköszöntem a lánytól letámadta őt mindenfélét mondott rólam neki és hát erőszakoskodott vele de szerencsére még a közelben voltam és halotam ahogy kiabál a lány és visszamentem. Akkor vertem meg őt elösször nem is kicsit. Szerencsétlen lány úgy megvolt ilyedve aztán egy darabig nem is találkozott velem aztán megszakított mert elilyesztette tőlem. Atzán láttam megint unokatesómat összejött egy lányal ami fura volt mert a lány még csak 12 éves volt kb gondoltam mostmár békén hagy engem és nekem is sikerült megint összejönnöm valakivel azzal meg azt játszotta el hogy felvette őt msn-re összebarátkozott vele és szintén mindenféle hülyeségeket írt neki és a lány aztán neki hitt és hát megint szakítottunk. Közben meg megtudtam hogy ő miért is szakított a lánnyal mert egyik haveromnak a haverjának a huga volt az a lány és hát az volt hogy nem akart vele 2 hét után lefeküdni a 12 évs lány és ezért dopta őt. Amiről én mitsem tudtam amég az akkori barátnőm nem szakított velem és el mondta hogy miért. Ez most történt pár hónapja. Sajnos az nagyon nagy baj hogy akármit mondok akármilyen szemét vagyok vele nem szál le rólam és nem tom miért? Ráadásul panelházban lakunk és ők is itt laknak csak ők másik lépcsőházban szal túl közel van és állandóan figyel sőtt van amikor követ is. Most félek hazahozni a barátnőmet mert félek hogy megint ez lesz hogy miatta lesz vége. Nem mondtam neki még ezt el habár sztem elfogom mondani de az a baj hogy unokatesóm mindig úgy alakítja a dolgokat hogy én jöjjek ki roszul belőle. Most mégis mit csináljak vele? Miért tesz keresztbe nekem állandóan? Valami tanács hogy mit csináljak vele? unokatesóm 18F én meg 19 vagyok.


Bocsi hogy hosszú lett de ezeket feltétlen lekellett írnom hogy jobban megértsétek hogy miért is tartok megint attól hogy keresztbe tesz nekem de nem csak csajoknál mindenhol ha tehetem letagadom őt.

Köszi előre is a válaszokat.

19/F


2010. júl. 24. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nahat ez nagyon kavarodott! Megkerdeznem, hogy milyen lanyokkal josz te ossze, hogy rogton hisznek az unokatesodnak? Ha csak egyszer lat egy baratnodet, hogy tud vele osszejonni msn-en? Ahoz kell hasznalatinev, email cim, etc. Azt hiszem, nem irsz meg itt mindent nyiltan, te is olyan kavaradott vagy mint minden szereplo itt.
2010. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mi lenne ha a lányokkal beszélnéd meg,hogy van neked ez az unokatesód, és ha összefutna is vele ne hallgasson rá.


aztán meg szépen beszélgess el az uncsiddal is,hogy miért ekkora balf.sz

2010. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kavarodott. Konkrétan onnan hogy volt közös ismerősük és tőle kérte el a címüket. Az első akinél keresztbe tett őt elijesztette a második meg azt mondta hogy ő ezt nem bírja tovább így. És konkrétan unokatestvérem annyira jól tud hazudni hogy még én is elhinném neki amit monda csak hogy én ismerem őt és nem hiszem el neki.Egyébként is vagy 3fajta személyisége van neki eddig ennyit számoltam össze. Az egyik az hogy ő az ártatlan jósrác akit én bántok csak állandóan. A második az hogy ő a vagyány srác akiért minden lány oda van és mindent tud. A harmadik meg a valódi személyisége amikor keresztbe tesz nekem állandóan. És igen összevagyok zavarodva egy kicsit. Volt olyan is hogy volt egy randim és hát meglátott a lánnyal másnap meg már jött mondani hogy ő ismeri ő az a lány aki a multkor a szemetesben turkált. Meg ilyenek de én ugye nem hittem el neki mert nem olyannak ismertem meg őt igaz nem jött össze mert másvki tetszett neki de ez nem tartozik ide most.

Éshogy énkikkel jövök össze hát az utóbbi kettő azok egy igen rendes lányok voltak műveltek okosak az egyikük egyetemre megy a másik is tovább tanul. Bulizni is csak havonta 1szer mentek tehát rendesek voltak és nem ezek a kis hiszékeny diszkós piás lányok mint akikkel általában diszkókban lehet találkozni.


második válaszoló:

igen éppen ezt tervezem most hogy elmondom neki.Unokatesómmal már beszéltem sokszor erről de le se szarja mindig azt mondja ne fárasszál már próbáltam fenyegetéssel próbáltam szépen de sehogy nem hallgat rám csak kiröhög nem vesz komolyan még akkor se vett komolyan mikor párszor jól megvertem őt pont emiatt.

2010. júl. 24. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
A verekedes semmire sem a jo megoldas foleg ha meg unokatesok is vagytok!Ha nem sikerul lerazni akkor baratkoz ossze vel!Csajozatok egyutt!Szerintem minnel jobban ellene vagy annal jobban ragad rad s igy soha nem tudod lerazni!de ha ossze baratkozol vele,helyre hozatok a viszonyt egymas kozott es szerintem akkor igy nem fog tobbet rosszat mondani rolad!Ha megvered meg boszukkent is leaztat a csajok elott!
2010. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18 évesen azért szakított a 12 éves lánnyal mert nem SZEXELT vele???!És egyáltalán 18 évesen minek jár egy 12 évessel??Ha le is feküdt volna vele akkor ment volna a hűvösre LILIOMTIPRÁSÉRT!!!Az kellett volna a kis k@csögnek...a pedofil MÁR ANNYIRA lesüllyedt h 12 évesekkel kezdjen ki..pff..a kérdésedre pedig én sem tudnék mást írni mint az előttem lévők:)
2010. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

értem köszi az eddigi válaszokat. De én nem szeretnék vele összebarátkozni se együtt menni csajozni. Főleg hogy csak ilyen 12-14 éves kislányokra hajt és kb ezeknek is jön be. Az idősebbeknek egyáltalán nem. A vele egykorú lányok meg kiröhögik őt a háta mögött meg minden szóba se állnak vele.

És hát igen én is mondtam neki hogy kicsit pedofilnek tűnik:P amira a válasza az volt hogy én vagyok a perverz. És igen azért szakított vele mert 2hét után nem akart vele lefeküdni a lány.

Én már azon a szinten vagyok hogy nincs minden vele rendben:P mert ez már nem normális szerintem. Egy szava se igaz szinte + a 3 személyiség? és még az amiket csinál kész...

2010. júl. 24. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!