Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim pénzt kérnek tőlem,...

Mr. Idegen kérdése:

A szüleim pénzt kérnek tőlem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 500e megtakarított pénzem, kérdezték hogy mennyi pénzem van a számlámon (ami saját) azt mondtam 200e. Azt akarják adjam nekik mert 300e ft-os kerítést vesznek. Már nem lakom náluk, a pénz nyári munkával kerestem, sokat nélkülöztem, spóroltam. Most akarok pihizni, meg vásárolni.


19/F


2010. júl. 23. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Én nem adnék nekik. Már nem azért de ők nem dolgoznak?
2010. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
mondd meg nekik hogy sajnálod,de ez nagyon sok.én adtam anyámnak de 50 ezret.ennyi nagyon sok amit kérnek töled.
2010. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Én nem adnék neik,mármint nem tudom hogy neked visszaadnák e ,de az én szüleim minden pénzről elfeledkeznek amit nekik adom.De most már én hazudok nekik hogy mennyi van a számlámon,mert akkor egyfolytában kéregetnének.
2010. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Ezt most nagyon szitu és szülő válogatja.

Van akinek egy tízest nem adnék és van olyan akinek bármennyit.

Ha tudod, hogy megadják addigra amikorra kell neked akkor adjál nekik (pihizni bőven sok az 500ezer rövidtávon).


Még fordulhat a helyzet ha pl lakást veszel és akkor esetleg te fogsz ott talpalni segítségért.

2010. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Nekem se adják vissza de nem fogom sajnálni a pénzt a saját szüleimtől ennyire nem vagyok smucig... Én megbeszélném velük a dolgot, mi úgyse dönthetünk, kivéve ha nem utalod az 500ezret az én számlámra
2010. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
kölcsön???
2010. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%

18 évig elgalább eltartottak téged. próbálj érvelni hogy nem kell ilyen drága kerítés, mondd el hogy ezt a pénzt magadnak spóroltad, de ha kell nekik add oda. megérdemlik, felneveltek.

én még anyuval élek, én is 19 vagyok, és kb kétszer annyival "tartozik" nekem, mert nem tud spórolni. ez van, de emgszámolni nem bírnám én mennyivel "tartozom" neki, hány olyan dolgot vetettem meg magamnak pici koromban ami nem lett volna feltétlen szükséges.

2010. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Kölcsön igen,és megmondanám,hogy mikorra adják vissza!Ha akkorra nem adják vissza,akkor pedig többet SOHA nem adnék nekik!500 ezer forintos kerítést a te pénzedből akarnak venni??Nekünk sincs kerítésünk,30 évig jól megéltek kerítés nélkül anyámék,most megmár megfognak.Ennyit azért nem adnék nekik CSAK KERÍTÉSRE-_-" milyen kerítés az??Önműködős,beszélős??:S esetleg..:D

Sztárok megengedhetik az 500 ezer forintos kerítést,én nem.

Amúgy örökbe nem adnék nekik ennyi pénzt.Smutzig vagyok,na és?Ők sem költenének rám annyit soha!!!Akkor én se..sajnálom.

2010. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
14%

Bakker felneveltek???Fel!!!!

Akkor???

Van 500 ezred,kérnek 300-at neked még marad 200 ezred amit olyan b.ziságra költesz amilyenre csak akarsz.

2010. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha kölcsön kérik csak és tudod nélkülözni arra a időre a pénzt, akkor adnék nekik.


Ha viszont nem, akkor pofátlanság ilyet kérniük. Felneveltek, de nem azért mert te kérted, hogy felneveljenek, hanem mert ők akarták, hogy megszüless.

2010. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!