Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mítosz? Mi történt veletek...

Mítosz? Mi történt veletek kapcsolatotok 7. évében?

Figyelt kérdés

Szakítás, esküvő,válás,összeköltözés?

Miért a rosszra gondolnak először az emberek a 7. év hallatán?


2010. júl. 23. 09:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Mi szakítottunk
2010. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Semmi különös nem történt - igaz, egyikünk sem hisz a buta babonákban...
2010. júl. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk éppen most van a 7. év. Mi történt eddig a 7. évben? Kicsit eltávolodtunk egymástól a stressz és sok negatív esemény miatt (amiről egyikünk sem tehetett). Fáradtak és lestrapáltak voltunk. Másfél hete kiderült, hogy szexet nézeget a neten. Jól kiakadtam. Be is írtam ide egy kommentbe, hogy nem fogok lefeküdni vele többé, úgy megbántott. Aztán a sok értelmes válasz hatására elbeszélgettem vele, meg tudtuk beszélni. Kiderült, hogy "csak" hiányzom neki és a szexuális együttlétek. Azóta szinte minden nap együtt vagyunk "úgy".
2010. júl. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kemény volt a 7. év nagyon, akkor kezdtük megutálni egymást, de még bírtuk 5 évig a gyerekek miatt, mire eljutottunk arra a szintre, hogy bármikor meg is ölhettük volna egymást. 12 év után menekültem el, mert akkor már az életemet féltettem.
2010. júl. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes, mert amikor olvastam akkor olyan hihetetlennek tűnt..Hogy nah persze, mert mit jelent az a 7-ik, és, hogy megint csak egy általánositás...

De most megijedtem amikor elolvastam a kérdésedet...És elgondolkoztam, hogy most fogunk a 8-ba lépni, szóval még a 7-ben vagyunk és....

Hát nem volt könnyű..Ez volt a legnehezebb évem, számomra, neki nem, csak én voltam kiborulva, és majdnem még szakitás is lett a vége..

Érdekes, nem is jutott eszembe eddig ez..

Ezek szerint mégsem volna kamu ez az egész sztori??

Hát akkor nem..

DE lassan elmúlik a 7-ik év, és büszkén mondhatom, hogy szerencsére átvészeltük a nehéz időszakot!!!

2010. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és én sem hittem ebben, sőt, nem is gondoltam rá. Csak utólag.

Első voltam.

2010. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%
Elég hülye babona. Azt írják róla, hogy ez az év kritikus házasságpróbáló év. Ám ha a régmúlt időket nézzük nem is létezett ez, csak a mai kor felfogásába épült be a válások miatt. HA igaz lenne, akkor minden házasság csak 7 évig tartana.
2010. júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt rčgen egy 7eves kapcsolatom! Elsö 2hetben szakitani akartam, sirt, könyörgött, hogy ne! Ez 7 ev mulva megismetlödött, de akkor mar nem hagytam magam, ugyanis megcsalt, arra nincs bocsŕnat! Szakitottam vele. Az is igaz hogy az elet 7 evente ismetli önmagat! Innen a "deja vu"erzes!
2010. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam, hogy ez azért van ez a hét év, mert az ember 7 évente változásokon megy keresztül..és mivel 7 éve még olyan volt az ízlése, hogy összejöttek jártak..a 7. évben a változások miatt kell valami más..valami új ..ami volt az már nem elég. Nem mítosz ez csak benne van minden emberben...és ugye ahogy a dal is mondja: Az egyiknek sikerül, a másiknak nem.
2010. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szakítottunk, azon a nyáron lett volna az esküvőnk.
2010. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!