Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt a "ő csak egy...

Mire véljem ezt a "ő csak egy kitalált személy" dolgot?

Figyelt kérdés

Szóval, a párom nincs fent iwiwen, mert nem akar fent lenni. Tegnap lebukott, hogy egy lány iwiwjét használja, onnan nézi az ismerőseit és engem.

Rákérdeztem, hogy ki az a lány (a vezetéknevét nem tudtam megnézni), de nem mondta el. Azt hittem, hogy egy ex, halott rokon stb., de azt mondta hogy ez a nő nem létezik, ezt csak ő kreálta.

Többet néztem ki belőle, nemsokára 28 éves lesz.


2010. júl. 23. 06:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez nem olyan nagy dolog.Én is csináltam egy álnevet,mert én sem akarok fent lenni,nem szeretem az ilyen oldalakat,nem akarok képet felrakni magamról,na meg ilyen olyan információkat megadni.Én nő vagyok,de mégis férfi néven regisztráltam.
2010. júl. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, hogy ilyenkor miért nem olyan néven regisztrál valaki, ami egyértelműen álnév (pl. zöldség, vagy mi, ahogy itt írták már). Mert akkor is tud nézelődni, de legalább nem téveszti meg a népet és azért ez két különböző dolog.

Amúgy nem muszáj semmilyen információt megosztani. Nem kötelező képet feltenni, munkahelyet beírni, vagy bármi mást. Szerintem még a születésnapot sem kell nyilvánosság tenni, úgyhogy nem értem, miért ne lehetne fent egy név... elvégre az emberek tudják, hogy létezel, nem igaz? Attól, hogy ott is szerepel a neved nem változik semmi, és ha csak nézelődni akarsz, legfeljebb nem jelölsz vissza senkit ismerősnek.

Szóval én ennek nem látom értelmét, de aki szereti bonyolítani az életét, hát tegye!

2010. júl. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

Álnévvel olyan szempontból nem sokra megy, hogy csak a mindenki számára publikus adatokat nézheti meg. Nálam pl. semmi sem publikus, csak ami kötelezően az, szóval minden mást csak az ismerőseim láthatnak.

És idegent nem igazolok vissza. Tehát ha valaki álnéven kattint, azt sem.


Tehát a párod sztorija mindenképp gyanús. Én azt gondolom, hogy a vállalható dolgokhoz az embernek nem ciki a nevét adnia.

2010. júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

"Nem bírom az egészet, de a mai világban sajnos hátrányban van az, aki nem tud ilyen módon infohoz jutni (mert így egy csomó mindent nem tud meg, amit mindenki más igen)"

Mindenki másban ezek szerint van annyi gerinc, hogy úgy csökkenti a hátrányát, hogy legalább a saját valódi nevét megadja hozzá...


"Én is csináltam egy álnevet,mert én sem akarok fent lenni"

ez egy kicsit ellentmondásos, nemde? Tehát mégis fent akarsz lenni.


Szóval, kérdező, semmi másra ne gondolj, mint arra, hogy a férjed pont olyan középszerű, frusztrált, gyerekes és önbizalomhiányos személy, mint az idézett hozzászólók, akik annyira vállalhatatlannak tartják saját magukat, hogy még csak a keresztnevükön sem képesek szerepelni egy olyan közösségi oldalon, ami nem nekik lett kitalálva. Név nélküli okoskodásra (mint amit én is teszek most) a GYK való, csak hát itt ugye nem lehet mások valós életében nyálcsorgatva kutakodni...

Ráadásul a párod reakciójából következtetve ezt még ő maga is cikinek tartja...

2010. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ha ennyire nézelődni akar, használja az én iwiwemet, vagy a kutyáét.

Ha cikinek tartja, miért csinálja? Ha egy szimpla haver lennék, azt mondom ne mondja el...

De a párja vagyok. Egy kapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség...

:(

2010. júl. 24. 06:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!