Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt a "ő csak egy...

Mire véljem ezt a "ő csak egy kitalált személy" dolgot?

Figyelt kérdés

Szóval, a párom nincs fent iwiwen, mert nem akar fent lenni. Tegnap lebukott, hogy egy lány iwiwjét használja, onnan nézi az ismerőseit és engem.

Rákérdeztem, hogy ki az a lány (a vezetéknevét nem tudtam megnézni), de nem mondta el. Azt hittem, hogy egy ex, halott rokon stb., de azt mondta hogy ez a nő nem létezik, ezt csak ő kreálta.

Többet néztem ki belőle, nemsokára 28 éves lesz.


2010. júl. 23. 06:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Sokan csak nézelődnek az iwiw-en. Nekem van olyan ismerősöm aki egy étel nevén regisztrált be...mint pl paprikáskrumpli, mert nem akarja hogy megtalálják. Bár neki vannak ismerősei, de olyan haverom is van, aki szintén "álnéven" van fent, nem gyűjt ismerősöket csak "kutakodik". Próbáld meg kideríteni (pl. az előzményekből) a nő nevét, aztán nyomozhatsz te is kicsit a pasid után. Hajrá!
2010. júl. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kitörölt minden előzményt, mert elkezdtem gyanakodni. De ha tényleg csak egy kitalált személy, miért nem mondhatja el a nevét? Vagy mutassa meg.
2010. júl. 23. 06:38
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Erre miért nekünk kellene tudnunk a pontos választ, és miért nem a barátodnak?
2010. júl. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
én ezért balhéznék egy sort,viselkedjen felnőtt férfi modjára,és ne titkolozzon
2010. júl. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Vannak ilyenek, tényleg. Én is ismertem egy személyt, aki állnéven "kutakodott". Szerintem beteges egy kissé. A párod csak az iwiw-en csinálja ezt? Mert vannak, akik más társkereső, beszélgetős oldalakon is...

Egyébként nem értem, az iwiw-nek pont az a lényege, hogy rálelj olyan ismerősökre is, akiket régen láttál,talán nem is tudnál felőlük egyébként semmit, s tartsd a kapcsolatokat az ismerősiddel, tudj érdeklődni felőlük,

stb. Szóval, ha ezt állnéven teszi valaki, akkor mi értelme????? Keresgélni úgy is lehet, ha nem állnéven vagy.

Szóval itt valami nem stimmel. Én elbeszélgetnék vele. De ez csak az én véleményem.

2010. júl. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Nincs ebben semmi. Én se vagyok fenn az iwiwen, de van kitalált személyes profilom. Nem bántok vele senkit, de álláskereséshez, lakáskereséshez, hirdetők lecsekkolásához jól jön. Nincs egy ismerőse se, nagyon ritkán néz fel, max. 1-2 hónapban egyszer, ha kell valami. Nem bírom az egészet, de a mai világban sajnos hátrányban van az, aki nem tud ilyen módon infohoz jutni (mert így egy csomó mindent nem tud meg, amit mindenki más igen). Fenn lenni nem akarok, mert egyszerűen taszít az egész netes kitárulkozás. Ja, és 29 múltam, szóval ez nem gyerekes dolog, hanem társadalmi kényszer (az esetleges hátrányok elkerülésére). Néha a párom is használja a kitalált regemet, ő sem iwiw-tag, és ő meg 30 múlt.
2010. júl. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
07.32. folyt.: szóval nehogy azt hidd, hogy megcsal vagy valami. Gondolom azért nem akarta megmondani a kitalált nevet, mert látta, hogy gáznak tartod. Szerintem ne foglalkozz az egésszel, nincs semmi jelentősége neki. Ne balhézz rajta, az egész iwiw amúgy is egy nagy hazugság, egy csomóan bejelölnek olyanokat, akiket nem is vagy alig ismernek (pl. 1-szer beszéltek vele életükben), beírnak nem létező sulikat, nyelvtudásokat, és a bolti eladóból valahogy érdekes módon értékesítési menedzser lesz. Ez sem jobb semmivel sem, mint amit a párod csinál.
2010. júl. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sincs saját profilom. Néha meg akarok nézni valakit, akkor megkérem a kolléganőt, hogy léptessen be az övével, hogy körülnézhessek. Nem olyan nagy dolog, sokan csinálnak hasonlókat, akik nem kívánják megosztani az életüket a világgal, viszont néha rá akarnak nézni másokra.
2010. júl. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
nekem ez fura. én tutira kiakadnék, hogy mégis miért így csinálja. mert oké, hogy nézegeti,keresgéli az ismerősöket, de miért egy idegen női portálról miért nem csinál sajátot? vagy álnév, ok. de akkor miért nem mondta el neked? igen gyanus és érdekes ez. én tutira böngészném a netet, hátha van amit nem törölt ki. google-ba ha beírod, hátha kidob valami e-mail címet, vagy startlapra, vagy az előzményen kívül is vannak valami lapok, amin a nemrég bezárt lapok szerepelnek és azt nem lehet kitörölni. de ebben nem vagyok biztos. nyomozz és derítsd ki hogy mi az igazság. ha nem megy, akkor beszélgess el vele, hogy most mivan. legyen őszinte. vagy mondd azt, hogy oké, elhiszed, téma lezárva, nem gyanakszol rá, stb. és aztán hátha elfelejti kitörölni az előzményeket és megtudod nézni. vagy legalább az e-mail címét vagy az ottani nevét és akkor már meg is találhatod az iwiwen hogy igazat mondott e, kik az ismerősei, stb.
2010. júl. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

"sokan csinálnak hasonlókat, akik nem kívánják megosztani az életüket a világgal, viszont néha rá akarnak nézni másokra"


Hát, ez nem valami fair... de ezek szerint sokak szerint elfogadható. Szerintem nem.

2010. júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!