Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyűlölet visszafordulhat...

A gyűlölet visszafordulhat szeretetté?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ mitől van a gyűlölet. Ha választani kellene a közöny visszafordítását tartanám inkább lehetetlennek.
2010. júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem igen,ha megszüntetjük a gyűlölet okát,és hagyunk időt a változáshoz
2010. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor gyulolunk valakit, ha nagyon szeretjuk, de nagyon nagyot csalodunk benne. Visszafordithato folyamat, de sokat kell pedalozni, amig visszanyerjuk a bizalmat.
2010. júl. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van amikor sajnos nem, de van amikor igen. Szóval ez nagyon attól függ, mi áll agyűlölet hátterében, milyen a gyűlölködő ember személyisége, milyen azé akit gyűlöl, stb.
2010. júl. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, h a gyűlölet és a szeretet közt "1 hajszál" különbség van
2010. júl. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy csak azt utáljuk, akit szeretünk, de nagyot csalódtunk benne. Én soha nem szerettem apám nőjét, a kezdetektől fogva gyűlölöm, mert én nem azt az álarcát ismertem meg, amit apu. Nekem egyből kimutatta a foga fehérjét. Azóta is kihasználja aput és mindenkivel szemétkedik.

Amúgy igen, a gyűlölet visszafordulhat szeretetté, de csak nagyon nehezen.

2010. júl. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ne keverjük a fogalmakat. A gyűlölet nem egyenlő a kiábrándultsággal. Attól, hogy elveszítettem valakiben a bizalmamat, még nem feltétlenül gyűlölöm, sőt. A gyűlölethez sokkal több kell. Ez olyan zsigeri érzés, amelyet nehéz kiprovokálni, de ha sikerült, akkor visszafordíthatatlan. Gyűlöletből nagy pedálozással maximum a közömbösség érhető el. De aki most gyűlöl az soha nem fog szeretni. Maximum megtűr. És ez már nagy szó!
2010. júl. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!