Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran látogatod a...

Milyen gyakran látogatod a párod családját?

Figyelt kérdés
Ez is érdekelne: Egy városban éltek? Pontosan melyik családtagjait látogatod? A pároddal együtt, vagy nélküle is? Ha a pároddal, akkor csak az ő kedvéért, vagy egyébként is szívesen mész?
2020. jan. 29. 13:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Mi nagyon messze élünk tőlük, a férjem évente kimegy 2-3 hétre látogatóba, én eddig a 8+ év alatt kétszer tartottam vele. Ők már idősek a tengerentúli utazásokhoz, szóval ezen a két alkalmon kívül csak Skype-on láttam őket.
2020. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Én nem szívesen megyek,mert teljesen más mentalitásban élnek,mint amit az én családomban megszoktam. Párom kb 2 havonta megy, én évente 2x megyek vele. Én viszonylag gyakran járok a szüleimhez, 2-3 hetente. Ő kb 2 havonta jön velem. Nem csinálunk ebből problémát, van hogy egyszerre megyünk a szüleinkhez, tehát azt mondja az anyjának, hogy énis most a családommal vagyok. Anyukámék 60 kmre laknak, az ő szülei meg 120 kmre.

Én azért járok gyakran,mert van 2 családi kutyánk, a párom meg szinte muszájból megy,mert az anyja elvárja. Elvárná az anyja,hogy énis mindig menjek vele, de nekem ez az évi 2 alkalom bőven elég. Egyébként neki elváltak a szülei+nagyszülőket is látogatni kell szóval az 2 nap ide oda futásból áll,mikor meglátogatja őket, nálunk meg egyben a család, tehát pihenni megyek.

2020. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Semmikor. A férjem se túl gyakran, nem véletlenül.
2020. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
A szüleimhez 2-3 hetente megyünk, 110 km-re lakunk tőlük. Anyósomékat sűrűbben látjuk, mert egy városban lakunk. Ha úgy van, beugrok anyósomékhoz, vagy a munkahelyére, jó a kapcsolatunk. A szüleimhez együtt járunk, de ha arra van dolga a férjemnek, akkor meglátogatja őket. Ha úgy alakul, akkor én megyek egyedül. Összességében szerintem az átlagnál jobban kijövünk egymással mindannyian.
2020. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Egy varosban elunk, de en nem megyek hozzajuk, parom szokott hazaugrani valtozo gyakorisaggal, van hogy egy heten tobbszor, vagy csak egyszer, vagy csak ketszer egy honapban, stb, amikor kell valami segitseg otthon.

Semmi bajom nincsen az anyukajaval, szimplan egyikunk sem olyan tipus, aki vagyna ilyen tipikus csaladi osszejovetelekre. Unnepekkor sincs semmi ilyesmi, inkabb pihenunk itthon kettesben.

2020. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Csak szülinapokon és karácsonykor szoktam találkozni az apukájával. A tesójával is ekkor, illetve vele néha megyünk moziba, de az ritka. Apukája másik városban lakik, tesója Bp-n, mint mi.
2020. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
60 km... Eddig évente 2 alkalom volt, tavaly 1, idén mi még nem voltunk, ők voltak már egyszer,valószínűleg jönnek még egyszer majd... Vagy mi megyünk majd le egyszer...
2020. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
5km a távolság. 2 és fél éves a gyerek, hozzá jönnek minden szombaton. Nekik van kocsijuk, nekünk nincs. Hetkozben is leszaladnak, főleg apósom ő már nyugdíjas, anyósom még dolgozik. Más rokonnal nincs kapcsolat.
2020. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Egy faluban élünk, én sosem megyek oda, a családtagjaival nem is köszönünk egymásnak. A férjem kb havonta találkozik velük. Van egy 4 hónapos kisfiúnk, sosem találkozott egyik családtaggal sem, nem is fog.
2020. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

2-3 havonta.

Pest 2 vegen elunk, de most koltozunk 60 kilometerrel odebb.

Kb. az osszessel talalkozom (nagyon sokan vannak), az mindig valami unnep, es egyutt megyunk. Alkalmankent 1-1 testverevel talalkozunk kulon is, de veluk volt mar, hogy csak en, kettesben is talalkoztam.

Az egesz csaladhoz csak az illem kedveert megyek, nagyon nem vagyunk egy hullamhosszon, de par havonta kibirom.

A ferjem sokkal baratkozosabb, es az en csaladom osszesen 4 fo, igy o osszessegeben tobbet latja oket, de mindenkit egyutt, o is csak evente 2-3x. Kulon-kulon valamelyikukkel havonta-2 havonta talalkozik, es altalaban egyutt vagyunk.

2020. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!