Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az anyám?

Miért ilyen velem az anyám?

Figyelt kérdés
Elkezdte fikázni az öltözetemet,az én koromba magassarkút hordott stb.. h én nem tudok öltözködni stb. meg hogy miért nem volt még barátom.. hogy már illene.. mindig engem szapul már nem is megyek a közelébe.. olyan rosszul érzem már magam.. meghogy miért nem mozdulok ki valahova.. hát istenem kinek van kedve bulikba járni? egyáltalán nem szeretem.. Külsömmel is csesztett még így is alig van önbizalmam, még az anyám is rátesz egy lapáttal.. Olyan rossz hogy a saját anyám ilyen.. legszíesebben bezárkoznék a szobába egésznap... köszönöm a válaszokat! 17L
2010. júl. 22. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Fäszhiánya van.
2010. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

átérzem a helyzetedet. megértelek egy ilyen tipusú ember vagy akinek nincs szüksége mindennap buliba járni,emberekkel lenni stb..(én is iylen vagyok) ezzel nincs si semmi baj. ülj le anyukáddal beszéljétek meg, mond el neki hogy te más vagy mint ő és örüljön hogy egy egyéniség vagy és nem egy a sok közül aki lohol a csorda után :)

én örülök hogy vannak még ilyen emberek. ha gondolod hivd át a barátaidat hogy lássa anyukád nem avyg begubozzva de ha nincs kedved akkor csinálj valamit hogy ne ahogy azt hidje unatkozol.stbb:)

2010. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
örülne neki h hogy nem bulibol esel haza tajt részegen,és nem öltözöl ribinek,inkább örülne h normális lánya van.
2010. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én anyám is pont ilyen :S
2010. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Becsüljön meg inkább, ne kötekedjen Veled! Én is ilyen vagyok, hogy nem szeretem a bulikat, nem is járok buliba. Van egyéniséged, normális, klassz csaj vagy, nem pedig az a fajta, aki csak azért megy haza, hogy pénzt kérjen, mert megy a következő buliba meg ki tudja még hová - A szomszéd lány ilyen.

Gondolkodjon el az ilyen szülő, hogy mi lenne a jobb? Ha innál, buliznál, stb. vagy hogy normális életet élsz?


Remélem javul a helyzet. Sok sikert! :) 19/F

2010. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Vannak barátaim velük elvagyok... De ha egyszerűen nem szeretem a bulikat. nem tudok mit tenni.. És az a másik hogy jó lenne ha leszállna a pasi témáról is.. idegesít másrészt gáz is..
2010. júl. 22. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!