Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a lányom,...

Miért nem érti meg a lányom, hogy spórólni kell?

Figyelt kérdés

Van egy 13éves lányom,szinte mindent megkap(normális kereteken belűl) Érintőképernyős telefonja van,laptopa,saját mp3-a, mindent amit csak kívánhatna!Most 1 iphone-ért könyörög,mert hogy ez a menő.Hogyan tanítsam meg a lányomnak,hogy spórólni kell,hiába vagyunk tehetősek bármikor szegényeklehetünk?

Egy anyuka


2010. júl. 22. 16:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
47%
Még ilyen hülye anyát az életben nem láttam.Ez a kérdés vagy kamu, vagy az anya annyira sötét, mint az éjszaka...
2010. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nem csak a lányod nem érti, én sem: most akkor spórolnotok kell, vagy nem?
2010. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
azért manapság már vannak 40ezerért is érintőképernyős telefonok, szóval nem is drágábbak mint a simák. Laptopja meg nagyon sok gyereknek van, meg mp3-a is. Viszont az Iphonet egyszerűen ne vedd meg.
2010. júl. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ezt nem 13 évesen kellet volna elkezdeni hanem a születésénél,nem kelett volna agyon ajnározni mindent amit kiejt kicsi szájáén elétenni,most már veszetr fejsze nyele.
2010. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
uokhugom hasonló,mindent megkap,laptop tv,mindent amit kiejt a száján,adtam neki 5000 ft-ot ,jo pár ruhát névnapjára,erre ő csak ennyi?Mégis mit vársz te kényeztetted el.Az ilyen agyonajnározott mindent elé rakok kislányokból lesz az érekből pasizo tipús.Kocsiért házért bundáért,anyagi biztonségért a lényeg hogy érdekembert neveltél belőle.Előbb kellett volna gondolkodni.
2010. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás :

Csak annyit mondjon, NEM.

Ha hisztizik akkor magyarázza el neki.


De mon djuk tényleg nem kellene egy 13 éves lányka érintőképernyős telefon, laptop stb. Nem szabad elkényesztetni, mert akár súlyos következménye is lehet.:S:)

2010. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

ha a lányod azt látja, hogy nem kell spórolni, magatoknak "mindent" megengedhettek, akkor ő azt gondolja, hogy akkor ő miért ne kaphatna meg mindent? és valahol ez jogos... mert persze ő nem tudja azt, hogy nevelési szándékkal nem kaphatja meg azt, amit akar.

hozzáteszem, hogy amije van: mp3, telefon, laptop, nem nagy szám, tényleg szüksége van ezekre a dolgokra egy átlagos gyereknek, de az iphone már tényleg túlzás.

2010. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legjobb megoldás 1 kis munka ! Dolgozzon meg egy kicsit érte, persze nem sokat , csak kis takaritás , fünyirás , mosogatás ilyenek ! ha ezt csinalja nyar végig megkapja , és ez mindenél jó ! Én is ha mar komolyabb értékröl lenne szo (10 e + ) akkor már valamit elvárnék cserébe !
2010. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Kedves előző hát nekem nem is kell iphone szintű cucc nem attól leszek valaki,te viszont sajnos igen.
2010. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
bocsika, 80 ezer nem nagy pénz? De jó, h ilyen emberek vannak a világban, mi meg alig tudjuk kifizetni a rezsinket minden hónapban... Pfff
2010. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!