Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a lányom,...

Miért nem érti meg a lányom, hogy spórólni kell?

Figyelt kérdés

Van egy 13éves lányom,szinte mindent megkap(normális kereteken belűl) Érintőképernyős telefonja van,laptopa,saját mp3-a, mindent amit csak kívánhatna!Most 1 iphone-ért könyörög,mert hogy ez a menő.Hogyan tanítsam meg a lányomnak,hogy spórólni kell,hiába vagyunk tehetősek bármikor szegényeklehetünk?

Egy anyuka


2010. júl. 22. 16:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Például nem veszel meg neki minden sz*rt amiért hisztizik.

Segítsen be otthon, és ha nyár végéig jól dolgozik, akkor ősszel megvennéd neki az iphone-t.

2010. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

röpködnek a 10ezrek.

én is szeretnék iphon-t, és én saját magamnak gyűjtöm rá a pénzt.

150.000-ért iphont venni egy 13 éves lánynak nem biztos hogy jó dolog. 2 év mulva jöhet a kocsi, ház.. Dolgozni meg spórolni nem fog megtanulni. Nagy bajban lesz ha ti már nem lesztek.

Dolgozzon meg érte. Takarítson, segítsen a házimunkába. A való életben sem lesz másképp..


15L

2010. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
ezt a dolgot már ott elb@sztad, hogy "Érintőképernyős telefonja van,laptopa,saját mp3-a, mindent amit csak kívánhatna!". innen már nagyon nehéz lesz kikecmeregni.
2010. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%
Hát, szerintem ezt már eléggé elrontottad. 13 évesen érintőképernyős telefon, laptop, stb. stb. Csodálkozol, ha nem érti meg, ha azt mondod neki valamire, hogy nincs? Ha ennyi idősen ilyen dolgokat kap, mi lesz később? 18 évesen saját lakás, kocsi, mert szerintem ennél lejjebb nem fogja adni...
2010. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%
Nézzünk magunk , felnőttek is sokat tudnak változni , hát még egy gyerek . Szerintem még időben vagy , jól írták az elöttem írók , dolgozzon , kapjon feladatokat amit ha teljesít kitartóan akkor megkaphatja . Légy következetes ! Kitartás !
2010. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%
Jó ennek a gyereknek 13 évesen. Ha ennyi mindent eddig megkapott, nem úgy tűnik, hogy "spórolásra" vagytok szorulva.
2010. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
Kapjon zsebpénzt. annyit, hogy a bérleten, kaján kívül maradjon neki, amit félre tud rakni ilyen dolgokra, mint az iphone, és akkor nincs az, hogy nem kapja meg, de megtanulja a pénz értékét és megtanul spórolni.
2010. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
N em kell spórólnunk.
2010. júl. 22. 17:10
 9/31 anonim ***** válasza:
41%
Most ez tök érdekes, nem gondoltam, hogy én elkényeztetem a lányom. 12 éves és neki is érintőképernyős telefonja van (samsung), karácsonyra kapta. Van saját számítógépe a szobájában (nem laptop), szülinapra meg mp3-at kapott. Komolyan. Ez az elkényeztetés?
2010. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
47%

Komolyan kétlem, hogy Te egy felnőtt nő/édesanya vagy!

Én 25 éves vagyok, de ennyi extrát magamtól fel se tudtam volna sorolni.

Ez kamu!

2010. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!