Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hány gyereke van, vagy...

Kinek hány gyereke van, vagy mennyit szeretne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 10:06
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Nekem egy egy éves kis csajom van és nagyon szeretnék minimum 1et.Én szívem szerint 1 foci csapatot szülnék:) csak hát az anyagiak jelen esetben egyenlőre a 2. babát sem engedik nem hogy többet.Pedig imádtam állapotos lenni.És remélem még 1x megtapasztalhatom.
2010. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%
4 van,egy kislány még jöhetne....csak már "öregnek" érzem magamat hozzá.
2010. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%

Egy van, 2 éves nagyfiú. Többet nem tervezünk.

25/N és a férjem 30

2010. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatal anyuka szerettem volna lenni világ életemben.Ez sikerült 21 évesen elérnem!Most van egy 7 hónapos lányom.A terhesség nagyon jó volt,még egy hányinger sem volt,tehát ez a része nem gond.A szülés részétől féltem,de 4 óra vajúdás után császár lett,mert kicsinek tartottak,ahhoz,hogy rendes úton megszüljem...:D Szóval ez sem lenne akadály a következőhöz.De!Úgy érzem,hogy nem készültem fel még arra,hogy még egy gyerek legyen a mostanin kívül,pedig tudom,hogy jobb lenne,ha lenne tesója a lányomnak.Talán megváltozik a véleményem erről.Bármikor becsúszhat a következő.Anyagiakkal úgy vagyok,hogy üröm az örömben.Amikor terhes lettem rá 3 hónappal megszűnt párom munkahelye és sajna csak Fél év után lett újra munkája,de mégis meg van mindene a babámnak.Ruhát jó minőségűt vettem,de használtan,mert úgy voltam vele,hogy egy pár hónapos baba nem tudja úgy tönkre tenni a ruhát,ahogy egy nagyobb,hisz hamar kinövi.Hordozót szomszédtól,kiságyat használtan 5.000-ért vettem matraccal ágyneművel stb.Babakocsit szerencsémre sógornőm félrerakta.Gyerekülést szintén kaptam.Így a nagyobb költség szerencsére kimaradt az életemből.Azóta persze jobb az anyagi helyzetünk,ráadásul anyám előszeretettel veszi a ruhákat,így nekem erre se marad gondom.Após szintén kényezteti a lányom.Szóval anyagi helyzet sose akadályozott volna...ráadásul nem mindig lehet biztos.Ha arra várnék,akkor sose lenne gyerekem,ha csak nem én vittem volna el az ötöslottót...;)
2010. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
mindig úgy gondoltam, hogy 2 lenne az ideális... most viszont, hogy férjhez mentem...25 éves lettem...körülöttem mindenki szül...és mi még nem tartunk ott, hogy készen álljunk a szülőségre, úgy érzem elég lesz 1 is... majd...5 év múlva...
2010. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
:)) Hát mi bátortalanitott el, utolsó?
2010. júl. 22. 13:00
 47/52 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 1 14 hónapos nagylányom, mindenépp szeretnék még egy picit, az már mindegy milyen nemű:) De egyenlőre még nem, anyagilag sem állunk túl jól egy 2. gyerkőchöz, meg a lánykámnak kezd előjönni a hisztis és dacos időszaka, így egyenlőre ő is épp elég:D Na meg a szülés és a hasfájós idősak emlékét nehezen elejtem...:S

23/n

2010. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Még egy sincs, de hatot szeretnék ,sajátot és örökbefogadottat is:)
2010. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%

én hármat szeretnék.

18/L

2010. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
74%

Miért kellett 50 %-ra lepontozni mert szerettem terhes lenni????

Jesszus!!

2010. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!