Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hány gyereke van, vagy...

Kinek hány gyereke van, vagy mennyit szeretne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 10:06
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%

2-t szeretnék, és mint általában mindenki: egy fiút és egy lányt :) De persze annak fogok örülni, ami lesz :)

20/L

2010. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 fiam van 6 és 2 évesek. Még tervben van egy 3. is.. DE jönnek az anyagiak.. most éppen,ohgy sehogy sem jövünk ki 1 közalkalmazotti fizetésből, GYEs-ből családiból.. A GYed és GYEs közti 60 ezer különbözet nagyon hiányzik. Munkát már 1 éve keresek,mert dolgoznom kell.. de nincs a képzettségemnek megfelelő , vgay alacsonyabb van ami megint kb 50 mínuszt jelent a kassazábqan ha elmegyek. Szóval ez elég gáz.. hogy lesz-e harmadik fogalmam sincs egyelőre még ott tartunk éljük túl a mai és a holnapi napot.. ugyanis az eddig félre tett tartalékainkat fogjuk felélni lassan.
2010. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!:)

Én minimum szeretnék 3 gyereket,és bevállalnék egy negyediket is,ha úgy alakul:) Az anyagiak valóban sokat jelentenek,de én is fiatal anyuka szeretnék lenni, 5 éves korom körül szeretném,ha az első vagy első kis gyerkőc meglenne:) Remélem sikerül,mindenesetre azon leszek,h meglegyenek az átlalános körülmények,de nem fogok a párommal addíg várni,míg minden meg nem lesz... közben úgyis összeszedjük,ami kell,szerencsére a rokonok nagyon segítőkészek:) És sok a gyerek a családban,ez előny nállunk talán:) Remélem mindenkinek összejön,akiket szeretne;)

16/L

2010. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, *25 éves koromra..:D
2010. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

Egy kisfiam van, 3 hónapos. Az álmom 4 gyerek, ebbe a lakásba, ahol most élünk, nem férne el háromnál több, de annyi biztosan lesz. :) Ha közben sikerü nagyobb lakásba költözni, jöhet a negyedik.

Az anyagiakat nem úgy kell érteni, hogy minden vackot meg tudjunk venni a gyereknek, de valamekkora biztonság szükséges. Érdemes az anyukának előtte dolgozni 2 évet legalább, hogy kapjon normáis gyedet, fontos, hogy az apa munkahelye biztos legyen, és az sem árt, ha van egy külön lakás, minimum másfél szoba, ahol tudnak élni. Tudom, sokan élnek anyósékkal, ami akkor is idegölő, ha amúgy mindegyik fél normális. (Próbáltuk mi is.)

2010. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
En egyet szeretnek, mert en is egyke voltam es nem tudnam kezelni a helyzetet, hogy ket vagy tobb gyerekem van. De meg lehet, hogy meggondolom magam:D
2010. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
13hónapos kisfiam és egy 16hetes pocaklakó van. Több csemetét nem bírnék. Mindig is két gyereket szerettem volna
2010. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 vagyok. Van egy fiam és egy lányom. Elváltam, azóta lett egy új párom akinek még nincs gyereke. Pár év múlva lehet hogy szülök neki, mert mindig is 3 gyerekre vágytam.
2010. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem terveztem gyereket, egyébként is úgy tudtam, hogy nem lehet. Most három van.
2010. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
De jó!!!!Gondolom, hogy nagyon örültél az egésznek!!
2010. júl. 22. 11:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!