Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex feleség pénzelése?

Ex feleség pénzelése?

Figyelt kérdés

A jelenlegi páromnak van a volt házasságából gyermeke, de az ex feleségtől már régóta elvált. Természetes hogy a "gyerek" (28 éves) miatt néha kell tartani a kapcsolatot. De ez a hölgyemény le lett százalékolva, nem dolgozik. Ügyes orvos ismerősei ezt elintézték.

Eddigi régebbi jó pár közös nyaralásukat ("a gyerek miatt") a párom fizette. Illetbe a gyerek vadiuj autojat, aztan az ex uj autojat hitelre....

Viszont most a nő eldöntötte, hogy ő csak utazgatni akar. Egyiptom, Párizs stb....egyedül nem teheti meg, így gondolom a párom pénzeli. Már rákérdeztem, azt a válasz hogy addig is csendben van.

Beszelni fogok vele, hogy ezt az állandó pénzelését be lehet fejezni...nem azért mert nekem nem jut, hanem mert én sem pénzelem az exemet.

Volt már valakivel ilyen hogy az ex feleség ennyire bekavart? Vagy bármi vélemény? Tudom "miért vagyok vele még együtt"😁

Köszönöm.



2020. jan. 15. 19:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy oda rakja a pénzét,ahová ő akarja. Ha úgy dönt,még a wc-n is lehúzhatja. DE. Azért az nekem sem tetszene,ha az exét pénzelné minden ok nélkül a párom. (Sokan még a gyerektartást miatt is vitatkoznak.)

A párod valami miatt nem tud elszakadni az extől. És ez nem a gyerek miatt van,mert ő már nem gyerek.

Saját véleményem az,hogy még az is jobban esne,ha egy hajléktalanra költené a pénzét,mint a volt párjára. Itt azért elgondolkodnék,hogy mit tud az a nő,és egyáltalán miért mentek szét,ha ugyanúgy "babusgatja".

A másik. Valószínűleg azért vagy vele együtt,mert ha az exnek ki tud fizetni ilyen olyan dolgokat,akkor ezeket te is megkapod. Sőt,talán a többszörösét is. Tehát a pénz miatt.

2020. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
12%

Még mielőtt megnyitottam volna a kérdést, már tudtam, hogy az irigy új nő írta ki 😀😀😀


Semmi közöd hozzá, hogy a saját pénzét mire és kire költi. Rád is költi, az nem fáj, mi? Csak mert te teszed szét neki a lábad éppen.

A leszázalékolás meg nem úgy megy, ahogy te elképzeled, innen is süt a sötétség, ami a fejedben van.

És remélem, hogy tényleg csak kamu.

2020. jan. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Okos az ex!
2020. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
74%
Akik itt annyira kardoskodnak az ex pénzelése (ami luxusra vonatkozik, nem létszükségletre) mellett, azoknak azért megnézném hogy állna a szájuk, ha az ő párjuk csinálná ezt, mikor legtöbben még azon is behisztiztek, ha a pasitok tartja a kapcsolatot a volt nővel...
2020. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%
Olyan gyorsan kivágnám ezt a palit mint az állat.Akivel együtt élek,az ne pénzelgesse az exét ilyen szinten.Ha meg ekkora nagy menő,és ennyi pénze van,gyorsan ex lennék én is,aztán fizethetné az én világ körüli utamat is.
2020. jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%

14: szintén nem fordulhatna elő, mert nem jönnék össze vele.

De amúgyis van saját keresetem, azzal foglalkozom, nekem nem kell a pasimé.

2020. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%
Valaki ezt beveszi? Orbitális nagy kamu...
2020. jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy kamu, de tény, hogy vannak ilyen ocsmány pénzéhes hazug nők, akik a pi ná jukért cserébe már mindent akarnak és pofátlanul mondanak mást, mint a valóság.
2020. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
miért gáz hogy ez őt zavarja? engem is zavarna, főleg ha a csaj szarkeverő és olyan dolgokra kér pénzt ami nem életbe vágó. Nem a pénz zavarna, hanem a pasim töketlensége zavarna a leginkább, hogy ennyire papucs hogy lehet valaki és ha vele maradok egy életre vajon egész életünkben ott lesz majd az ex és a gyerekünk elől is elveszi a pénzt, mert a szegény ex?!
2020. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
46%
"Lehet, hogy kamu, de tény, hogy vannak ilyen ocsmány pénzéhes hazug nők" És csak úgy nyüzsögnek az idióta pasik, akik pénzelik őket mikor már rég nincsenek kapcsolatban. Persze, persze.
2020. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!